The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покана за Национално Тунинг Шоу 2010

#31
Идеята е за неделя калега :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#32
Lqlik Wrote:Вие и за двата дни ли го мислите? на мен ми се идва и е хубаво да отидем заедно, само че не знам дали в събота няма да съм на работа. Айде изберете ден, час и място на тръгване и да могат да потвърдят хора идване

Идеята е за неделя <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=13132" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=20&t=13132</a><!-- l --> Wink Иначе аз ще ходя и събота, ако ще идваш, свиркай да се разберем нещо....само,че по пътя имам едно лееекинко отклонение към Дружба Smile
Reply

#33
LeecH Wrote:Идеята е за неделя <!-- m --><a class="postlink" href="http://volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=13132" onclick="window.open(this.href);return false;">http://volvoclub-bg.com/forum/viewtopic ... 20&t=13132</a><!-- m --> Wink Иначе аз ще ходя и събота, ако ще идваш, свиркай да се разберем нещо....само,че по пътя имам едно лееекинко отклонение към Дружба Smile
Утре ще ти пиша, че до последно няма да е ясно дали ще работя в събота или не
V70, D4, 2015г, 181 к.с., ръчни скорости
S60, D5, 163 к.с, автомат
S40, B4184S2, 2000г., 122к.с. , бензин + ГИ
Reply

#34
traffic Wrote:благодаря ти за отговорите колега Smile, щом ще има платаков лагер е супер, барбекюта бири .... малииии... не ми се мисли Big Grin

Колегите от Стара Загора.....кога ще ходите на пистата? Организирахте ли се? А приемате ли гости? Може да измислим нещо за скарата, а ще има и наргиле Wink
Reply

#35
организацията си беше ок, но поради независещи от нас причини Cry няма да сме група.... и там ще са 2-3 коли, пътуващи по различно време , и не всички ще нощуват... понякога така става в живота изникват непредвидени неща...
иначе видите ли хора с волво тениски ... не се притеснявайте да им се обадите Smile
п.п. колкото до гостите никога не е имало върнат човек , всички са добре дошли Big Grin
Reply

#36
traffic Wrote:иначе видите ли хора с волво тениски ... не се притеснявайте да им се обадите Smile

Естествено колега,ако утре сте там ще ми е драго да се запознаем :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#37
Smile е теба се познаваме... ама може да не се сещаш за момента....
п.п. само вчера бях на пистата , че днес други задължения имах...
едно въпросче това синьото волво колко коня излезе на диното ?
Reply

#38
traffic Wrote:Smile е теба се познаваме... ама може да не се сещаш за момента....
п.п. само вчера бях на пистата , че днес други задължения имах...
едно въпросче това синьото волво колко коня излезе на диното ?

Big Grin Big Grin Big Grin Не питай, че ме е срам :oops: С отиващ си съединител, свещи, които трябваше да сменя още началото на пролетта, изпускателна система, сбъркана от колектора, пълна газова, резервна гума и кой знае още колко дефекти, за които не знам....92к.с. на бензин и 82 или 84 (не си спомням....утре ще ми пратят файловете) на газ. Това са 40% загуби....нормално загубите се движат около 20%...така че трябва да се заема с този проблем 8) НО важното е че ще имам информацията необходима ми за съпоставката на бензинова и газова горивна уредба Wink
Reply

#39
хах няма от какво да се срамуваш, то не се знае и колко е точно това дино...
Reply

#40
Като цяло идеята беше за сравнението на бензина с газовия инжекцион, просто вчера ми дойде на ум, че ще е добре да има практичен материал за дипломната работа Wink При еднакви условия, редуване 1 рън бензин, 1 газ, това беше. Разликата в мощността не е голяма, при положение, че не е направена фина настройка на газта Big Grin Другото хубаво нещо е че вече имам база за сравнение....от следващата заплата, започвам да работя по въпроса Wink Пък, да следваме Кубертеновия принцип "Важно е участието" Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)