This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
бутилка туп резервна гума
Колеги, от както си сложих газова бутилка на мястото на резервната гума (моята е тип "патерица") винаги ме е дразнила самата гума - все я премятах. Наскоро обаче намерих решение и ще приложа снимка:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://img651.imageshack.us/i/snc00102po.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://img651.imageshack.us/i/snc00102po.jpg/</a><!-- m -->

Използвал съм въже, което прекарвам през металните части на капака на багажника. Ако ми потрябва някога да сваля седалките просто отвързвам въжето и съм готов- вярно, че е малко играчка, но аз не свалям седалките често. Като се върже аз имах малък проблем - гумата малке се мандахерцеше. Проблемът го реших като сложих малка торбичка парцали между гумата и седалките и сега нямам ядове Smile
V70, D4, 2015г, 181 к.с., ръчни скорости
S60, D5, 163 к.с, автомат
S40, B4184S2, 2000г., 122к.с. , бензин + ГИ
Цитирай
Thanks given by:
ВЗЕМИ ДА СИ ПАТЕНТОВАШ ИДЕЯТА Smile Smile Smile
Цитирай
Thanks given by:
нали знаеш какво става с хората, които искат пари за акъл в БГ - бият ги :lol:
Цитирай
Thanks given by:
АБЕ ДА ТИ КАЖА И АХМЕТ ДУГАН Е ДАЛ АКЪЛ ЗА ЦАНКОВ КАМЪК АМА НЕ СА ГО БИЛИ ОЩЕ ... ПЪК И НЕ МУ Е ЗЛЕ СЕГА МИЛИОН В ДЖОБА ОТ АКЪЛ
Цитирай
Thanks given by:
тоя милион за него са като твойте 2лв... а честно да ти кажа все се надявам, че ще го поотупат Smile
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)