This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предложение за ключодържатели
Бройте ме и мен- 1 брой!
360gle,460gl,850glt и един москвич, а вече и Nissan Primera P-11
There is no place like 127.0.0.1
Цитирай
Thanks given by:
Колегата е написал, но всички поръчват Arrow ,
kire написа:....
Моля..., нека тези които не са съгласни с модела, или просто не желаят да си купят ключодържател да ми пишат, за да не правим излишни разходи :roll:
Очаквам вашите коментари! 8)
и за да не се цепя от колектива :oops: ще се запиша и аз Big Grin Big Grin Big Grin -1бр. с ника естествено :wink:
V50 D4204T
[Изображение: ab285372.gif]

Цитирай
Thanks given by:
А може ли размери да дадете на този ключодържател?
По снимката оставам с впечатление, че е за закачане на стената... :roll: :oops:
Цитирай
Thanks given by:
Tisho написа:По снимката оставам с впечатление, че е за закачане на стената...
Де тоя късмет Тишо....за 12лв. някой да ни направи масивен сувенир за стена :wink:
По данни на производителя диаметъра е 4.8 см.,за теглото не съм питал....,но като дойдат първите заявени бройки след 17.05. и това ще знаем 8)
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Цитирай
Thanks given by:
1 бр. Big Grin
Цитирай
Thanks given by:
Lqlik написа:Аз също ще искам един, но понеже няма да присъствам на нац. среща се чудя дали има вариант да си го взема от друго място и по възможност преди срещата
На тази среща и аз няма да мога да присъствам. Какъв е другия начин за даване на парите и сътветното получаване Smile
Цитирай
Thanks given by:
И за мен 1бр. с линка ми. :wink:
Цитирай
Thanks given by:
JAMIX написа:И за мен 1бр. с линка ми. :wink:

За да работи линк ще трябва поне безжичен нет и захранване става сложно в 12 лв едва ли ще се вместиш Sad
Цитирай
Thanks given by:
Maxijaz написа:За да работи линк ще трябва поне безжичен нет...

Не е задължително - може да е в offline режим Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай
Thanks given by:
И за мен един
КАРАЙ ЖАДЕН,ОСТАВИ ЕДИН ПОЛИЦАЙ ГЛАДЕН!
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)