The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
жила за ръчната

#1
Здравейте искам да помоля за помощ.
кажете как точно се сваля старото жило за ръчната.
значи отзад от колелата съм ги свалил,посредата дето е снадката за предното жило съм развъртял гайката,но незнам как да извадя двете жила.на резба ли е?,дърпа ли се?
помагайте,моля
колата е волво 460 ноември 92г.
и още един въпрос каква е дължината на задните жила?някой знае ли с точност.
наложими се да ги сваля щото мислех че имам проблем с задните апарите,но впоследствие се оказа че самите жила вървят много трудно,и задържат.
а относно дължината питам защото ми се струва че едното жило е с 1,5 см по дълго от другото.
едното е 130см а другото е 131,5см.
и според мен от това ми е идвал проблема с задържането,щото нали и двете са на една шина и едното като отпусне до край,другото все още задържа малко.
ох увлякох се,най важно ми е как се свалят по средата след шината (нея съм я свалил).И колко трябва да са дълги.
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Reply

#2
Не разбрах модела но в общи линии е отвратително .
Минават между резервоара и купето .
Ако нямаш условия или канал иди в Студентски град <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=7869" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=21&t=7869</a><!-- l -->
А ако си от провинцията не знам. Успех Smile

П.П.:Жилата по правило са с еднаква дължина явно едното се е разтегнало повече.
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Reply

#3
nikistk Wrote:Не разбрах модела но в общи линии е отвратително .
Минават между резервоара и купето .
Ако нямаш условия или канал иди в Студентски град <!-- m --><a class="postlink" href="http://volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=7869" onclick="window.open(this.href);return false;">http://volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=7869</a><!-- m -->
А ако си от провинцията не знам. Успех Smile

П.П.:Жилата по правило са с еднаква дължина явно едното се е разтегнало повече.



Ами модела е волво 460 1.7 турбо ноември 92г.
добре де колко да е трудно?
там в средата дето е шината не се ли развърта нещо или трябва да сваля една ламаринка има там -гледам
никой ли не гие сменял
помагайте
Reply

#4
Точно сменял съм ги та ми се наложи да разхлабя скобите на резервоара за да мине новото въже
Топлоотражателите на ауспуха също и добре че бях на канал иначе лежането е поне 1 час може и 2
Прокарваш въжетата отпред се застопорява кожуха на жилото с едни пластини закачаш жилото
откъм апарата и тогава отпред при ръчната не знам как си ги развил жилата отпред на мен ми пречеше
ауспуха абе играчка.Успех Smile
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Reply

#5
ох накрая отидох на майстор и оправи всичко
25 лева жилото
Reply

#6
vladoboy Wrote:ох накрая отидох на майстор и оправи всичко
25 лева жилото

А, точно така се сменя. :wink: .
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)