This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продавам Volvo 440 2.0 бодигард - на части
Колеги пускам бодигарда на части! Колата е 93-та година, мотора е 2000 куб. Монтирал съм и газова уредба с 50л. бутилка. Като цяло всичко е налично без мигачите и десния фар (продадени са). Две от джантите са запазени. Има забележки по предната броня и не я препоръчвам, но може да се закрепи положението с нея! Смимки за момента не съм направил, но при интерес мога да изпратя! Иначе колата е все още цяла и не съм я разглобил. Който има нужда от нещо да казва и ще демонтирам при първа възможност. :wink:
Thanks given by:
колега !ако колата е бодигард ,търся ляв фар +мигач = цена 0887840232
Thanks given by:
Миро, колата е 100%-ов бодидард, имаш лично за фара, мигачите както бях писал по-горе заминаха.

Иначе в допълнение да кажа че моторчето е добро състояние, не е минало дори 200 000 и така ... Arrow
Thanks given by:
Колега, десен халоген намира ли ти се и дясната лайсна на покрива здрава ли е ( неолющена) ?
460 B18EP+
Thanks given by:
divia написа:Колега, десен халоген намира ли ти се и дясната лайсна на покрива здрава ли е ( неолющена) ?

Нямам халогени, дясната лайсна е здрава но точно по-средата на тавана има две малко олющвания, който мисля че не са проблем!
Thanks given by:
Дясен фар - продаден!
Thanks given by:
Ляв фар - продаден! :wink:
Thanks given by:
Интересувам се от : радиатор климатик - ако става за 460 bodyguard 1996, панел с ключ за фарове (в ляво от волана) и някои декоративни пластмаси - триъгълни на задните врати.
Случайно да имаш рамената на чистачки за фарове ?
Кажи цена за което го има от търсеното.
Thanks given by:
Да попитам за предното стъкло оригинално ли е и евентуално цена.Благодоря Smile
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Thanks given by:
gorjy написа:Интересувам се от : радиатор климатик - ако става за 460 bodyguard 1996, панел с ключ за фарове (в ляво от волана) и някои декоративни пластмаси - триъгълни на задните врати.
Случайно да имаш рамената на чистачки за фарове ?
Кажи цена за което го има от търсеното.

Имаш л.с. gorjy!
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)