The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продавам Volvo 440 2.0 бодигард - на части

#11
nikistk Wrote:Да попитам за предното стъкло оригинално ли е и евентуално цена.Благодоря Smile
Да имам оригиналното стъкло! Имаш л.с.

#12
Имате л.с. г-н Icakiev.

#13
Здр колега трябва ми релето за АБС ако е налично параметрите му са :461134; $898699;>РА6GF30< ще съм ти безкрайно благ,ако пишеш дали го имаш и му определиш цена някаква!
ВОЛВО 460 ГЛЕ 1994 г. пълен инжекцион 1,7 л. 102 к.с. Бодигард

#14
Почти на 100% съм сигурен че го имам, утре ще го проверя! За цената ще се уговорим на л.с.! :wink:

#15
заден десен диск и спирачен апарат - продадени
бутон за аварийни светлини - продаден
:wink:

#16
Колега, двете джанти още ли са налични? Предполагам че са същите, като на модела преди бодигард? И да кажеш цена Wink

#17
LeecH Wrote:Колега, двете джанти още ли са налични? Предполагам че са същите, като на модела преди бодигард? И да кажеш цена Wink

Да налични са колега все още и се продават! Имаш л.с. Иначе за съшите - нямат разлика!

#18
интересува ме моторче за предна лява врата за стъклото комплект.моля ако имате,посочете и цена.

#19
alalia Wrote:интересува ме моторче за предна лява врата за стъклото комплект.моля ако имате,посочете и цена.
Имам, моторчето е налично имате л.с.

#20
Моторчето за лявото(шофьорското) стъкло - запазено!



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)