The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
метан или газ

#21
а някой запознат ли е при метана има ли такова нещо като метанов инжекцион като при газовите или метана е само един вид уредба?
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#22
а някой запознат ли е при метана има ли такова нещо като метанов инжекцион като при газовите или метана е само един вид уредба?
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#23
Quote:Абе аз ако ги имам тия пари нали само 98 ще сипвам.

До морето карах с 98 и да споделя, чи полза оф файдата е никаква. Колата според компа даде 7,5/100 което бих послтигнал и с 95.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#24
Quote:Абе аз ако ги имам тия пари нали само 98 ще сипвам.

До морето карах с 98 и да споделя, чи полза оф файдата е никаква. Колата според компа даде 7,5/100 което бих послтигнал и с 95.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#25
Ники Wrote:Тия пари братле се изплащат в зависимост от това колко километра навърташ на година. Аз съм преценил че при моето каране ще ги избия за около 14 месеца, но като се има в предвид ,че ще ми е по евтино да карам ,сигурно ще ми се вдигне пробега и реално ще ги избия по бързо. А ако бензина отиде още на горе ??? Мисля ,че си заслужава и кредит да се вземе за метанова уредба. Аз лично взех кредит ,защото пробвах как е на метан. Тъста ми има джип Витара -1.6(80к.с.) на 13 г. ,сложи метан и сега ходи и до кенефа с джипа .Разхода му е 5 кг./100 км. като не гони над 100км/h .Аз съм го карал лично(около 500км.) и ми хареса как върви.

Нищо лично, просто ми се виждат доста дебели цените, ама какво да се прави, такова е положението.
Аз също бих сложил метан на колата си ама ще е следващата...
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#26
Ники Wrote:Тия пари братле се изплащат в зависимост от това колко километра навърташ на година. Аз съм преценил че при моето каране ще ги избия за около 14 месеца, но като се има в предвид ,че ще ми е по евтино да карам ,сигурно ще ми се вдигне пробега и реално ще ги избия по бързо. А ако бензина отиде още на горе ??? Мисля ,че си заслужава и кредит да се вземе за метанова уредба. Аз лично взех кредит ,защото пробвах как е на метан. Тъста ми има джип Витара -1.6(80к.с.) на 13 г. ,сложи метан и сега ходи и до кенефа с джипа .Разхода му е 5 кг./100 км. като не гони над 100км/h .Аз съм го карал лично(около 500км.) и ми хареса как върви.

Нищо лично, просто ми се виждат доста дебели цените, ама какво да се прави, такова е положението.
Аз също бих сложил метан на колата си ама ще е следващата...


Attached Files Thumbnail(s)
   
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#27
Има и метанов инжекцион ,но не съм запознат при какви условия се монтира. Предполагам че се слага при пластмасови колекторни тръби и това струва 1000лв. отгоре към уредбата.
Reply

#28
Има и метанов инжекцион ,но не съм запознат при какви условия се монтира. Предполагам че се слага при пластмасови колекторни тръби и това струва 1000лв. отгоре към уредбата.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)