This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предложение за тениски
И аз ще искам две, три бройки, ако има!
V40 1,9 dci 85kw 115 к.с.-2000г.
XC 60 2,4 D5 AWD 205 к.с.-2009г.
Цитирай
Thanks given by:
И аз искам 2 бройки, 1 червена и 1 черна с нормално деколте, L размер
Цитирай
Thanks given by:
bg_tiger1978 написа:Аз вероятно ще обновя гардероба и мога да се възползвам от някоя друга , бяла, черна, каквато има. Ако има от старите бройки, нямам проблеми да взема и от тях, Кире да се произнесе. Wink

Да се произнеса Wink
При мен има има още от миналогодишните тениски,десетина Tongue ,има няма за 80 лева,+ 2 хавлии за 50 лева...
Ако има желаещи за тениски - мога да направя гарантирана за пращане към Емили поръчка,пък после новия УС ще се занимава с продажбата им.

Поздрави!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Цитирай
Thanks given by:
Kire ако може виж какви номера и цветове има при теб и да преценим дали да поръчваме още на Емили.
Но по спомен бяха все малки.
Цитирай
Thanks given by:
Cavalera написа:Kire ако може виж какви номера и цветове има при теб и да преценим дали да поръчваме още на Емили.

М - 3бр. -бяла
S - 1бр. -бяла
XL -2бр. -бяла
XL -1бр. -черна
S -1бр. -оранж

общ брой–8
хавлии - 2
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Цитирай
Thanks given by:
Cavalera написа:Kire ако може виж какви номера и цветове има при теб и да преценим дали да поръчваме още на Емили.
:mrgreen: Хих, ми ти що толкова си расъл бре? :lol: На мене вероятно всичките ще ми станат, следователно са само големи :lol:
VOLVO
S60 AWD 15 249hp
V70 AWD 97 193hp
144 70 82hp

--------------------
     EX
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Цитирай
Thanks given by:
bg_tiger1978 написа:Хих, ми ти що толкова си расъл бре?
Щот съм пасъл, затуй съм расъл...
С подобни констатации да не те направим почетен член на "оня" клуб.
Цитирай
Thanks given by:
Дайте идея каква поръчка да направим на Емили...,може и потници да включим.

Поздрави!

п.п. нека бъдем сериозни ако наистина се иска нещо да се случи.
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Цитирай
Thanks given by:
Сериозни сме бре Кире :lol: Мен лично 3бр 'М'-ки ме устройват, все до някоя ще се докопам. Потник не слагам...цъъък не. Може би по 5 броя неутрални бели/черни от по масовите M, L, XL, XXL.
VOLVO
S60 AWD 15 249hp
V70 AWD 97 193hp
144 70 82hp

--------------------
     EX
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Цитирай
Thanks given by:
Nedelchev_1 написа:И аз искам 2 бройки, 1 червена и 1 черна с нормално деколте, L размер
Аз съм сериозен. Може черна и бяла. Абе каквито има
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)