This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предложение за тениски
kire написа:п.п. нека бъдем сериозни ако наистина се иска нещо да се случи.
Колко по сериозно трябва да заявим, че искаме да си закупим нещо МАРКОВО.! Може би трябва да уточня цвят и размер.... две бели тениски размер S и две бели тениски размер L. Big Grin
V40 1,9 dci 85kw 115 к.с.-2000г.
XC 60 2,4 D5 AWD 205 к.с.-2009г.
Цитирай
Thanks given by:
За мен една L и една 3XL - мъжки, черни
Цитирай
Thanks given by:
jorkata66 написа:Може би трябва да уточня цвят и размер.... две бели тениски размер S и две бели тениски размер L. Big Grin
Извинявам се, но ще направя малка промяна - една бяла и една червена размер "S" и една бяла и една червена размер "М" с нормални деколтета. Big Grin
V40 1,9 dci 85kw 115 к.с.-2000г.
XC 60 2,4 D5 AWD 205 к.с.-2009г.
Цитирай
Thanks given by:
Извинявайте колеги,не съм искал да обидя никой! Моята забележка беше отправена към Котето-Спемер...,и той пръв го разбра :mrgreen:
Ще се обадя на Емили,и ще Ви информирам за възможностите.

Поздрави.
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Цитирай
Thanks given by:
Ей,за малко да изпусна,а от кога търся :o Две S и две L,по една бяла и една черна,ако може,ST2000 Smile
[Изображение: ab188268.gif]
Цитирай
Thanks given by:
Колеги,има цветове,размери ... Гледайте по каталога и решавайте.
Тъмните надписваме с бяло,светлите с тъмносин цвят ..
Мога да изчакам до 20 юни ,после трябва да се работят,за да успеем за Националната ..
Цитирай
Thanks given by:
За мен 3 черни,3 сини и две бели с якичка,размер XL.
Както и два спални комплекта в бяло и черно,може и едни сини зимни завивки....
:mrgreen:
Уфф,все си търся тези имагинерни завивки... Idea
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Цитирай
Thanks given by:
Kangalov написа:За мен 3 черни,3 сини и две бели с якичка,размер XL.
Както и два спални комплекта в бяло и черно,може и едни сини зимни завивки....
:mrgreen:
Уфф,все си търся тези имагинерни завивки... Idea

Май предлагат и перуки с емблема Волво .... Big Grin
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш - ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Цитирай
Thanks given by:
pliva написа:Ей,за малко да изпусна,а от кога търся :o Две S и две L,по една бяла и една черна,ако може,ST2000 Smile
Има ли възможност черните да бъдат заменени със сини? :?
[Изображение: ab188268.gif]
Цитирай
Thanks given by:
Nedelchev_1 написа:И аз искам 2 бройки, 1 червена и 1 черна с нормално деколте, L размер
И една бяла. Потвърждам Smile
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)