The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща Плевен: 20.06.2010г.

#1
Давайте предлажения за час и място.
Аз пердлагам часът да е привечер примерно 19:00, хем по хладно, хем, ако някой е пътувал през уикенда, да може съшо да присъства.
Място примерно на паркинга на хотел "Кайлъка".
Reply

#2
много късно бе, Иване, хем мачове има, хем ракиено време е тогава
Reply

#3
gadnia_metal Wrote:много късно бе, Иване, хем мачове има, хем ракиено време е тогава
Бе то кат гледа, колко е голям интереса...., май не е от значение часа.
Иначе мен не ме бърка и в 9 сутринта да е, ама сам да си правя сбирка не върви :ctf:
Reply

#4
мдам, сам е кофти, освен да отскоча за по биричка, ама в по обедно време :wink:
ако сме на селото и имаш мерак може да метнем по някоя друга бирюга
Reply

#5
gadnia_metal Wrote:мдам, сам е кофти, освен да отскоча за по биричка, ама в по обедно време :wink:
ако сме на селото и имаш мерак може да метнем по някоя друга бирюга
Кога ще си на Брест? На 20ти, или вече си там?
Reply

#6
не още съм в пловдив, евентуално другия уикенд ще пътувам, но точния график ще го решим през седмицата
Reply

#7
Жалко, но и тази среща е напът да се провали, поради липса на желаещи Cry
Май плевенската срещата този месец ще се проведе в с. Брест, с 2 участници, няколко бири и много ммметъл :partyman:
Reply

#8
gramov Wrote:Жалко, но и тази среща е напът да се провали, поради липса на желаещи Cry
Май плевенската срещата този месец ще се проведе в с. Брест, с 2 участници, няколко бири и много ммметъл :partyman:

Адаш, може и аз да дойда до Плевен следващата неделя. Може да станем трима. Big Grin
Reply

#9
ivanmblaster Wrote:
gramov Wrote:Жалко, но и тази среща е напът да се провали, поради липса на желаещи Cry
Май плевенската срещата този месец ще се проведе в с. Брест, с 2 участници, няколко бири и много ммметъл :partyman:

Адаш, може и аз да дойда до Плевен следващата неделя. Може да станем трима. Big Grin
Заповядай!
Reply

#10
Последно запитване, има ли желаещи за среща утре?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)