The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сервиз за диагностика в Пловдив?

#1
Здравейте колеги!
Имам някакъв проблем с колата - Volvo S40, 1.8, 115 к.с.,1998 г. Той се изразява в трудно палене. Интересното е, че като запали и я изгася, след като я запаля веднага - пали от четвърт. Обаче ако постои час-два и повече отново по-трудно пали, независимо дали е топла или студена.
Та трябва да се ходи на диагностика, за да се види какво става, за да не стане невъзможно паленето. Обаче с този ECU Fenix 5.1 има проблеми, доколкото прочетох из форума. Дайте съвет за сервиз в Пловдив, където могат да "влязат" в него. Знам, че най-логичния вариант е Мотопфое, но 66 лв. за диагностика ми се виждат множко Sad . Помагайте!!!
Благодаря предварително!
1. Volvo S40, 1.8, Manual, 115 к.c., MY 1998, Vialle LPi
2. Volvo V50, 2.4 D5, Auto, 180 к.с., MY 2007
3. Volvo XC70, 3.2, AWD, Auto, 238 к.с., MY 2009
Reply

#2
Когато се налага използвам услугите на Боша на Скобелева майка, намирали са ми всичко, че и неща за който съм се смял, 36 лева е диагностиката. Най-добре е ако идеш там да им кажеш за ко става дума и да я зарежеш колата за времето за което ще истине, че на загряла нищо няма да открият.
Reply

#3
MichaelLeRoi Wrote:Когато се налага използвам услугите на Боша на Скобелева майка, намирали са ми всичко, че и неща за който съм се смял, 36 лева е диагностиката. Най-добре е ако идеш там да им кажеш за ко става дума и да я зарежеш колата за времето за което ще истине, че на загряла нищо няма да открият.
Благодаря ти коега за информацията!!
За другия Бош сервиз на Кукленско шосе могат ли да прочетат компютъра?
1. Volvo S40, 1.8, Manual, 115 к.c., MY 1998, Vialle LPi
2. Volvo V50, 2.4 D5, Auto, 180 к.с., MY 2007
3. Volvo XC70, 3.2, AWD, Auto, 238 к.с., MY 2009
Reply

#4
Сигурно ще могат, когато го отвориха бях се чуваха добри думи за него, опашки с коли пред него, сега не знам какво е положението.
Reply

#5
Благодаря ти колега още веднъж!
Ще опитам при боша на Кукленско шосе, защото там цената за диагностика ми казаха, че е 25 лв. Ще споделя след това дали са успели да разчетат това проблемно за диагностика ECU Fenix 5.1. Ако обаче някой колега с този компютър има положителен опит из сервизите в Пловдив нека сподели. Мисля, ще е полезно не само за мен но и за всички колеги в града под тепетата да знаят къде може да се направи диагностика (освен в "любимото" Мото Пфое)! Big Grin
1. Volvo S40, 1.8, Manual, 115 к.c., MY 1998, Vialle LPi
2. Volvo V50, 2.4 D5, Auto, 180 к.с., MY 2007
3. Volvo XC70, 3.2, AWD, Auto, 238 к.с., MY 2009
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)