The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предложение за стикери-обемни

#71
kire Wrote:
popsy Wrote:Някой колега няма ли снимка за да покаже как изглеждат?

Съседна тема Wink <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=21299&start=390">viewtopic.php?f=16&t=21299&start=390</a><!-- l -->

Благодаря Smile
Сега въпросът е от къде мога да си ги поръчам?
Reply

#72
popsy Wrote:Благодаря
Сега въпросът е от къде мога да си ги поръчам?

Ела на някоя от месечните срещи в София,или ми пиши лично Wink
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#73
Здравейте, пратих съобщение, но май не се получи. Искам да взема 2 бр. от жълтите лосове (или ако е възможно – 1 жълт и 1 бяло-зелено-червено), както и, ако не е само за клубни членове – стикер „Волво клуб България” с прав надпис. Ако има възможност за това, ще изпратя данни за получаване на л.с.
I like work: it fascinates me. I can sit and look at it for hours.
Jerome K. Jerome

ex: Volvo V40 1.8, 122 hp
now: Volvo S60 2.4D, 163 hp
Reply

#74
kraychev Wrote:Здравейте, пратих съобщение, но май не се получи. Искам да взема 2 бр. от жълтите лосове (или ако е възможно – 1 жълт и 1 бяло-зелено-червено), както и, ако не е само за клубни членове – стикер „Волво клуб България” с прав надпис. Ако има възможност за това, ще изпратя данни за получаване на л.с.

Няма проблем колега,нека да минем на лични съобщения Smile
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#75
Пак не става това с личните, не знам защо така. Не остава следа при мен след изпращането, за разлика от други съобщения, не знам какъв е проблемът :?:
I like work: it fascinates me. I can sit and look at it for hours.
Jerome K. Jerome

ex: Volvo V40 1.8, 122 hp
now: Volvo S60 2.4D, 163 hp
Reply

#76
Здравейте.
Бих желал и аз да се сдобия със стикерите с лоса жълтите - 2бр. Как може да стане това и има ли останали все още?
[Image: ab268624.gif]
[Image: ab262939.gif]
ВНИМАНИЕ!!!От много секс се ослепява!!!!!
Reply

#77
И аз се интересувам от любезния Лос? Имали още бройки къде? Smile
Reply

#78
ЗДРАВЕЙ КОЛЕГА Wink КАК МОГА ДА СЕ СДОБИЯ И АЗ СЪС СТИКЕРИ ЗА МОЕТО ВОЛВО ( 3 бр. с лоса на БГ. фон + 3 бр. от жълтия лос ) БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО Wink
"Акъла" е единственото нещо , което можеш да го даваш без да го имаш !
Reply

#79
Колега Краз екстрийм, моле те ако обичаш да пишеш с нормални букви. Писането с главни букви се възприема като викане тук във форума, ако беше прочел праавилата за писане, вероятно щеше да го знаеш. По въпроса ти за придобиване на лосчета, трябва да посетиш среща на клуба (следи раздела за Волво срещи) и ако има останали при колегите евентуално ще си закупиш въпросните.
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#80
Благодаря и се извинявам за невежеството ми но наистина не съм прочел правилата което ще бъде коригирано от моя страна Wink Wink Wink :oops:
"Акъла" е единственото нещо , което можеш да го даваш без да го имаш !
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)