This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
помощ при избор на газов инжекцион
Здравеите колеги!!! Решил съм да слагам ГИ на В40 1.6,бях се ориентирал към ФОБОС, но Плевен е на 200км. от Русе а тук нямат оторизиран сервиз.Тук попаднах на сервиз представител на SIMGAZ,също БГ производство,с 2 години гаранция.Ако някой има впечатления от този ГИ моля да сподели!!!!
VOLVO V40 1,6i-1998
Цитирай
Thanks given by:
Къде в Русе ти го предложиха?
При Стойчо на международното до Шела ходи ли?
Някакво момче горе в Друюжбите до МНО-тата слагал също.
За сервиза на клас не ми се коментира, освен ако не си такси.
Аз се оглеждам за В. Търново - там има много сервизи и ти е на 110 км.
Пиши като разбереш повече да обменикм инфо. Ако ходиш да питаш, питай и за 5-цилиндрови цена.
Благодаря и успех!
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Цитирай
Thanks given by:
Сервиза е ОЗОН намира се на мария-луиза,зад блок Афродита , цената там е 900лв.КЛААС са също представители на тази фирма.Ходих и при Стоичо, по другите форуми го хвалят много но монтира само италиански ГИ.Варианта Търново също го обмислям мои колеги ходили там са доволни и ми ги препоръчват.
VOLVO V40 1,6i-1998
Цитирай
Thanks given by:
cenovski написа:Здравеите колеги!!! Решил съм да слагам ГИ на В40 1.6,бях се ориентирал към ФОБОС, но Плевен е на 200км. от Русе а тук нямат оторизиран сервиз.Тук попаднах на сервиз представител на SIMGAZ,също БГ производство,с 2 години гаранция.Ако някой има впечатления от този ГИ моля да сподели!!!!
Аз мога да кажа за Фобос- 1200лв (9/100 газ извънградско, а градско... все пак съм в София и тук стойност няма Wink )Ако имаш конкретни въпроси-пиши. Да, сервизите на Фобос са в София и Плевен.
Цитирай
Thanks given by:
cenovski написа:Здравеите колеги!!! Решил съм да слагам ГИ на В40 1.6,бях се ориентирал към ФОБОС, но Плевен е на 200км. от Русе а тук нямат оторизиран сервиз.Тук попаднах на сервиз представител на SIMGAZ,също БГ производство,с 2 години гаранция.Ако някой има впечатления от този ГИ моля да сподели!!!!
Аз мога да кажа за Фобос- 1200лв (9/100 газ извънградско, а градско... все пак съм в София и тук стойност няма Wink )Ако имаш конкретни въпроси-пиши. Да, сервизите на Фобос са в София и Плевен.
Цитирай
Thanks given by:
Защо не опиташ в Разград,там има едно момче с много добри отзиви.Близко ти е и има доста голям опит.Мога да ти дам инфо ако проявиш интерес.Успех в избора. Tongue
Цитирай
Thanks given by:
След много четене по форуми и проучване по сервизи сега съм пред следната дилема , БАРДОЛИНИ или ИЗИГАЗ на Фобус :roll: :roll: .Дайте съвет,и за двата сервиза където ги монтират чух само добри неща.
VOLVO V40 1,6i-1998
Цитирай
Thanks given by:
От години работя с двете марки, EASY GAS е доста по-добра оферта в момента, получаваш италианска бърза рейка Раил ( Бардолини има бавна рейка), италиански изпарител Томасето ( Бардолини има български Гама), отделни датчици за вакум и налягане коити имат прецизни корекции по налягане ( Бардолини има само един датчик за деференциално налягане и реално незнае какво е налягането, оттам няма и корекции по налягане), и куп други опции във софтуера които Бардолини няма.

Така че смело можеш да избереш EASY GAS, която практически е един умален вариант на доказалата се като най-здрава и успешна наша система Fobos. :wink:
Сервиз за монтаж на газов инжекцион.
Цитирай
Thanks given by:
От събота съм на газ !!!! :lol: Газовата уредба е Изигаз,монтираха я във Велико търново ,сервиз Олимпик.От монтажа съм много доволен, всичко е много прибрано и стегнато ,колата се държи много добре-като скорост и ускорение не забелязвам разлика,като разход все още немога да кажа.
VOLVO V40 1,6i-1998
Цитирай
Thanks given by:
Честито!
Ела на следващата среща в града да я огледаме а и да се похвалиш.
Със здраве да и се радваш!
Smile
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)