The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Един Магазин в Пловдив

#1
Тук искам да представя един магазин за части на Волво, а май и на Сааб, в Пловдив!
Магазина се намира на Пещерско Шосе 15.
Не съм купувал от тях нищо, все още, но съм ги разпитвал за цени.
Тези цени които ми казаха бяха добри, а ако детайлите са качествени, .... направо супер.
I'd like mornings better if they started later
Reply

#2
Начи тези магазини са два на брой, единия е кадето си го описал а другия е на се води на ул. Победа инак е на бул. Руски (не знам що е така) точно на спирката преди моста от страната на хотел Санкт Петербург. Там продават чати за Volvo, Saab, Citroen, Renault и Peugeot. Пазарувал съм от там, имат и някой неща втора ръка, става дума за пласмаси, ръчки... Предлагат части за които казват, че са оригинални (Scan-Tech) и турски на Ас Метал, така че избора е на клиента. Мен едно време така ме стрестнаха като поискаха близо 400 лева за съединител на 460-то.

телефоните са 032/ 964615 и 032/640735.
Reply

#3
значи бул "руски" е от гарата до моста, а от другата страна на моста до гара филипово вече е ул "победа". Сигурно говориш за малкото магазинче на булеварда, защото от няколко месеца зад спирката в новата кооперация се премести магазина на Интеркар, в едно голямо помещение
Reply

#4
Да. Мисля че този магазин го преместиха от Победа на Пещерско шосе.
Но мисля, че този на Победа вече не съществува.
Ама не съм сигурен.... то като затвориха моста, не съм минавал от там скоро....
I'd like mornings better if they started later
Reply

#5
срещу х Ленинград, на бул "българия" има един друг на който пише и волво, но там не съм бил още все се каня да видя какво има и все го подминавам :oops:
Reply

#6
... работи си, вчера им се обаждах. Инак за разположенията на улиците не знаех.
Reply

#7
Искам само да ви предупредя да внимавате с тези магазини.Един приятел,международен шофьор,ми каза че е карал части за Волво от Турция за някои от тези магазини :!:
Reply

#8
Привет от мен. Доре дошъл. Аз съм фен на камионите също.
Няма да е лошо да дадеш някоя и друга информация като: кой магазини и градове се зареждат от Турция и как да ги познаем стоките - по етикет или нещо такова.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#9
... пазарувал от там и продавача ми предложи накрайник на скан-тех и на ас метал и вика избирай.
Reply

#10
Efri 740 Wrote:Привет от мен. Доре дошъл. Аз съм фен на камионите също.
Няма да е лошо да дадеш някоя и друга информация като: кой магазини и градове се зареждат от Турция и как да ги познаем стоките - по етикет или нещо такова.

Радвам се че има и маниаци на тема камиони.Надявам се че ще се намерят и още...Магазинът за който е говоря е този на Пещерско шосе - не знам дали може да ги познаете,но частите се слагат в някакво подобие на кашони,слагат се стикери Волво и цените са много надути(малко по-ниски от тези в Мото-Пфое-то).
И още нещо - ако ви предлагат части за Рено - първо се уверете дали съвпадат с оригиналните,защото на моето 440,например,не му стават тези части.
[Image: 4f48b7ab72ac0f25.jpg]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)