The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща във Варна 04.07.10 - на плажа ли???

#11
bg_tiger1978 Wrote:да бе и аз чаках, чаках тема, ама няма кой да пусне, :tfrag: Добре, че е сезона на пресните плодове, че да си ИМАМЕ ТЕМА ЗА СРЕЩА Big Grin Big Grin Big Grin а това във Възраждане БИРАция ли е или Пицария :?: :lol: :lol:


Пицария "Верона" в търговски център "Веста" във Възраждане 1 до комина Big Grin (не правя реклама, просто съм пробвал храната им и ми харесва, та затова я предлагам, още по-вече, че не се пълни никога и има място без проблем за 20-на човека.)

Kalchev_Vn Wrote:Благодаря! Вече ми е ясно а и на всички останали като мен, които не знаеха за мястото на предишните сбирки. Да се разбира ли официално че срещата ще се проведе там? Защото досега това беше само предложение от Дидо.

Абе нека и управителното тяло малко да се включи в коментарите, щото лично аз съм против, поради простата причина, че има хора, които не четат редовно форума, но си знаят мястото за всяка първа неделя на месеца пред Терапията.
Още по-вече, че разбрах за посещение на колега от клуба от друг град, които ще дойде в неделя....
Въпреки това вземете едно решение и го обявете, че утре май няма никъде да дойда, ами ще отида на плаж :evil:
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#12
опа поправка - пицарията била PIZZA & GRILL "NAPOLI"..... Big Grin
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#13
Oppps.
Само минавам ,да видя как върви организацията.
Явно днес ще съм с хеликоптера,за да гледам от високо где ще се сберете.
Big Grin Big Grin Big Grin

По принцип лятото не се ходи по ПИЦИ,а на плажа да се оглеждат Ц.Ц. :roll: :?: :lol:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#14
Kangalov Wrote:Oppps.
Само минавам ,да видя как върви организацията.
Явно днес ще съм с хеликоптера,за да гледам от високо где ще се сберете.
Big Grin Big Grin Big Grin

По принцип лятото не се ходи по ПИЦИ,а на плажа да се оглеждат Ц.Ц. :roll: :?: :lol:
Който гледа Ц.Ци, може да яде Ритници (вместо пици)... извод, ако ще ходите на плажа, да не се вземат с Вас нежни половинки :!: :lol: :lol: :lol:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#15
По добре пълни очи и спомени от ритници,отколкото празни ръчици ... Big Grin Big Grin Big Grin
А нежните половинки са за маскировка .
:lol:

Айде аз излитам.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#16
Гледайки как върви организацията ,така и не разбрах на паркинга на терапията ли да идвам или зад стадиона .
Аз ще дойда на
Терапията ,да не стават обърквания .

п.п Мястото зад стадиона е супер ,но нека добре обясним на хората къде е ,
с карта или на срещата директно.

За следващата среща може да се събираме направо там ,
но нека хората първо да са добре информирани.
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#17
Аз отивам на Терапиата пък който дойде!
Човек е толкова голям колкото големи са и мечтите му !
Не е важно колко години си живял а колко са били моментите когато ти е спирал дъха !
Reply

#18
Снимките са качени ето тук :

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/gallery2.php?g2_itemId=19017&g2_page=1" onclick="window.open(this.href);return false;">gallery2.php?g2_itemId=19017&g2_page=1</a><!-- l -->
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#19
Искам първо да се извиня на колегите за това, че въпреки че аз подех инициативата за събирането на това място този месец се оказа, че точно аз липсвам........
За съжаление има дни (дори и неделни), в които е нужно да се ходи на работа, въпреки нежеланието ми.
Най ме е яд, че дойдохте на крака до нас и можеше да се полея, без да има риск от шофиране, ама какво да се прави - съдба.
Обещавам за следващата среща да донеса извинение в квадратна форма, което не се търкаля, защото заради Бат Вальо сега не мога да вляза в пицарията(друг е въпроса, че сте седнали не в пицарията, ами в бара, ма затова друг път).
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#20
Aaaa не е така,аз си седнах в пицарията и си поръчах пица с айрянче...
От положението на масата ми бе по-удобно да снимам.А ти другият път не ще се разминеш само с квадратно.
Да ни заложиш такъв капан и да се скатаеш.Тя работата да не е заек,та да избяга,ама това е тема на друг разговор.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)