The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нов собственик на 850

#11
raceteam Wrote:Еми моите изкарах точно 3000 км и колата започна да прекъсва Big Grin
Мдааа 2000 километра по-късно - честито прекъсване като позагрее... следва смяна с NGK явно... Smile
Reply

#12
BFal Wrote:
raceteam Wrote:Еми моите изкарах точно 3000 км и колата започна да прекъсва Big Grin
Мдааа 2000 километра по-късно - честито прекъсване като позагрее... следва смяна с NGK явно... Smile
Така става с Бош-а :wink:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#13
raceteam Wrote:
BFal Wrote:
raceteam Wrote:Еми моите изкарах точно 3000 км и колата започна да прекъсва Big Grin
Мдааа 2000 километра по-късно - честито прекъсване като позагрее... следва смяна с NGK явно... Smile
Така става с Бош-а :wink:[/quot

Аз съм с Денсо и наблюдавам същите симптоми но когато карам на Метан и позагрее.
Човек е толкова голям колкото големи са и мечтите му !
Не е важно колко години си живял а колко са били моментите когато ти е спирал дъха !
Reply

#14
Грешката е вярна... не били бош свещите а NGK... след проверка - не е от тях, смених и кабели - няма подобрение. Като пусна климатика придърпването и хълцането се увеличава многократно... при високи обороти изчезва, а първите 20-на километра за деня изобщо няма проблеми. Тези дни ще отида да видят електрониките...
Reply

#15
BFal Wrote:Грешката е вярна... не били бош свещите а NGK... след проверка - не е от тях, смених и кабели - няма подобрение. Като пусна климатика придърпването и хълцането се увеличава многократно... при високи обороти изчезва, а първите 20-на километра за деня изобщо няма проблеми. Тези дни ще отида да видят електрониките...
Да не от бобината ???Пробвай първо вземи от някой колега и тествай,че частите никак не са евтини :wink:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#16
Сменени бяха поетапно свещи, кабели, ролки, ремъци, водна помпа, съединител, радиатор, MAP сензор, разш. съд.
Оказа се, че придърпването(хълцане) се дължи на износени палец и капачка...
Сега се движим нормално! Ура!
Reply

#17
raceteam Wrote:Еми моите изкарах точно 3000 км и колата започна да прекъсва Big Grin

Здравей Бош НИКОГА , аз си сложих ACDELCO и колата веднага смени гласа с по-добър
Reply

#18
BFal Wrote:
raceteam Wrote:Колега то всичко хубаво ама дано само не си сложил свещи Бош Big Grin .На нашите коли само NJK :wink: .Аз вече си патих от свещите на Бош,а и доста други колеги :roll:
А сега, хубава работа... :oops: какъв е проблема?
raceteam Wrote:Еми моите изкарах точно 3000 км и колата започна да прекъсва Big Grin
BFal Wrote:Грешката е вярна... не били бош свещите а NGK... след проверка - не е от тях, смених и кабели - няма подобрение. Като пусна климатика придърпването и хълцането се увеличава многократно... при високи обороти изчезва, а първите 20-на километра за деня изобщо няма проблеми. Тези дни ще отида да видят електрониките...

Придърпване при загрял двигател - това го имам и аз. На метан.
Смених с NGK, и след 4000км почна пак да имам проблема.
Явно както казват метанаджиите, свещи за метан. Бош или други.
За в5202ес към 57лв. комплекта и дават поне 25 000км. пробег.

Ще трябва да пробвам, че така не се кара.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#19
Определено придърпването се оправи след нови палец и капачка.
Почти изпратих алтернатора на ремонт, но се оказа умрял акумулатор. 160 лева и готово...

в момента оплакванията са:
губи се антифриз, най-вероятно от радиатора на парното (обяснява и запотяването на стъклата)
Свири ми регулатора за празен ход, дори след почистване...

Весели празници на всички и безаварийно!
Reply

#20
Последните месеци от както не съм пиасл бе извършена смяна на радиатор, обуване с нови зимни и летни гуми + 4 ляти джанти и няколко други малки неща. Колата започна да гори около 15/100 градско. (преди беше около 13). Диагностиката за това защо постоянно стрелката на температурата седи в "оптимално" състояние доведе до откритието, че първата степен на перката на радиатора е изгоряла и че бордовия компютър приема че колата е загряла/прегряла през цялото време дори с изключен термодатчик.
Вчера си взех V40 и възнамерявам 850ката да бъде "приспана" през следващите 2-3 месеца. Вози добре и е широка, но много трудно изпреварва ТИРове.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)