The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Има ли значение какви части купувате или слагате на автомобила?
You do not have permission to vote in this poll.
а/ не няма
14.29%
3 14.29%
б/ може и ментета
0%
0 0%
в/ само оригинални
42.86%
9 42.86%
г/ аналог от друг производител - качествено
33.33%
7 33.33%
д/ да от друг автомобил при сходство
4.76%
1 4.76%
е/ само 2ра у-ба
4.76%
1 4.76%
Ами още неми се е налагало да си купувам нали карам танк ;о)
0%
0 0%
Total 21 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Магазини Сервизи и Морги за части на VOLVO и Renault

#21
Аз имам идея - но на чужд гръб.
Колега Trifonov, няма да е лошо варненци да си изнамерите магазините и сервизите както и останалите неща който може да са ви в полза.
Тоест.
АПЕЛ
Някой от вас, или всички вия като карате колите си записвайте адресите.
После тези адреси да се проверят.

Ще ги кача с удоволствие адресите в форума.
Но нямам никакво инфо.

Желателно е и хората от другите градове да направят същото.

Никога човек незнае в кой град може да закъса - и да потърси дадения адрес точен за проблема му.
Смятам че това е важно!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#22
Дайте някой свестен сервиз за В 40 във Варна.Досега съм посетил BOSH Цоков и Канев,но тамми се струва,че някои от нещата за В40 не са им ясни,а във МПФ ти свалят по няколко кожи от гърба само защото колата ти е в техният сервиз.

#23
Дайте някой свестен сервиз за В 40 във Варна.Досега съм посетил BOSH Цоков и Канев,но тамми се струва,че някои от нещата за В40 не са им ясни,а във МПФ ти свалят по няколко кожи от гърба само защото колата ти е в техният сервиз.

#24
Trifonov Wrote:Дайте някой свестен сервиз за В 40 във Варна.Досега съм посетил BOSH Цоков и Канев,но тамми се струва,че някои от нещата за В40 не са им ясни,а във МПФ ти свалят по няколко кожи от гърба само защото колата ти е в техният сервиз.
ами заповядай на срещата на 1-ви..........ще ти кажем
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]

#25
Trifonov Wrote:Дайте някой свестен сервиз за В 40 във Варна.Досега съм посетил BOSH Цоков и Канев,но тамми се струва,че някои от нещата за В40 не са им ясни,а във МПФ ти свалят по няколко кожи от гърба само защото колата ти е в техният сервиз.
ами заповядай на срещата на 1-ви..........ще ти кажем
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]

#26
O.K.,но по принцип неделята ми е заета,доста. Иначе знам,че всяка първа неделя от месеца се събираме на автополигона зад Юрий Гагарин.
The Kingdom of Steel

#27
O.K.,но по принцип неделята ми е заета,доста. Иначе знам,че всяка първа неделя от месеца се събираме на автополигона зад Юрий Гагарин.
The Kingdom of Steel

#28
доколкото си спомням сега ловът май е забранен.......тъй че...
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]

#29
доколкото си спомням сега ловът май е забранен.......тъй че...
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]

#30
Колега Трифонов, като гледам кога си попитал / юли 2006 / е интересно да кажеш към момента дали имаш някакви конкретни проблеми или питането е по принцип?
За различните проблеми по колата мога да препоръчам различни специалисти, в чиято компетентност съм се убедил от опит.
Същото е и с резервните части, някои се поръчват оригинални, някои от качествни алтернативни източници. ЕЛА НА СРЕЩАТА И СЪМ УБЕДЕН, ЧЕ ЩЕ ПОЛУЧИШ ОТГОВОР НА МНОГО ВЪПРОСИ! Big Grin
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)