The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бял пушек от ауспуха на 2.5 TDI

#21
Аз съм много доволен от NGK свещите. И моята припушваше по едно време, но си сложих тези свещи и заспа. Малко са по- скъпички от другите, но пък не ги сменяш на 4 месеца.
The black S60 D5
[Image: ab208452.gif]
Reply

#22
Благодаря ви много колеги, особено на тези, които ме посъветваха за свещите. Смених и петте и сега е добре. Сутрин при 1-2 градуса, пак пуши, но много, много по-малко.
Reply

#23
Честито!
А сега бат Мевдо да почерпи по биричка. И да не ме кара да си я пия САМ
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#24
Опи!
Насе биричката те чака на Товарна гара - Варна !
И на Южния плаж !
И на Евксиноград даже !
И на стадиона в Каварна, ама отзаде до храстите дето пикаем !
И на паркинга на терапията !
Но най вече на входната табела Варна , на края на АМ Хемус, строени ансамъл за народни хора и ръченици Калпак Мевдюф и оркестъра на Военноморския флот за твоето посрещане. Поръчал съм да боядисат последния един километър преди Елпром в червено с бели бордюри по края , а от летището до първия светофар на всеки стълб от уличното осветление съм организирал да монтират сини знаменца с надписи СААБ в твоя чест, ама метални , че като ги духа варненският ветрец леееко да скърцат!!!
Очаквам те .
С камион на Варненско пиво !
Reply

#25
ц,ц,ц,ц браво бе, за Танас може, за други не може .... :tfrag: :trans: :gib: :evil:
Reply

#26
A ааа може може , само няколко години подред трябва да заспиш вечерта срещу 01.07 след като предварително си заявил, че идваш във Варна за Джулая..........и да си спечелиш доживотно обаждане на въпросната дата от мен точно в 05.17 ч тъкмо когато слънцето си покаже допирателната на хоризонта...... Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#27
Ехаааааа какво посрещане само... Аз съм скромно момче и ще се задоволя само с биричката на стадиона в каварна. Стига да не съм САМ. И.. ако може да ми поръчаш на ушенце да ми свирят оркестър Моторхед с техния мега хит The Ace of Spades.
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#28
Пангев Wrote:на ушенце да ми свирят оркестър Моторхед
Ейй само на тоя оркестър не си спал в Каварна Big Grin

П.П. ... а за там не се тревожи - дори и да си САМ ... пак няма да си САМ :wink:
Reply

#29
Ааааааа и тая година бях в кондиция на Annihilator. Ама това беше защото бях шофьор на другия ден (то практиката показа че не е задължително да не пиеш де.... от което много ме е срам :oops: :oops: :oops: )
Май оспамихме хубавата тема.......
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#30
Пангев Wrote:Ааааааа и тая година бях в кондиция на Annihilator. Ама това беше защото бях шофьор на другия ден (то практиката показа че не е задължително да не пиеш де.... от което много ме е срам :oops: :oops: :oops: )
Май оспамихме хубавата тема.......

Да бе Танасе,как не ви досрамя... :roll:
Като пуснах търсачката и написах СПАМ и попаднах точно тук.Вземете се коригирайте,че да няма после : Мишо с голямата метла и защо баба ми е мъжка. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)