The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съвет за ремонт на алтернатор

#1
здравейте колеги.Дойде момента когато трябва да си смена четките на алтернатора.при много ниски оборото ми премигват фаровете и т.н.Някои да знае къде има кадърен човек, който може да ми го направи и за какви пари ориентировачно ако някои е правил до сега.Мерси предварително
Reply

#2
На каква кола ? От кой град си ?
Reply

#3
колата е в70 2001 година д5 и съм от София
Reply

#4
Значи не знам колко пари ти е часта но нова е между 300 -450 лв в МП или ако на Бош в Бош бяха по скъпи.Иначе има на други производители за 40-80 лв се намира.Но за да се разбере кой модел е точно трябва да се проследи по номера на алтернатора .Има магазина за точно такива неща на ъгъла на Сливница и Раковска там можеш да питаш но без номер не мисля че ще могат да ти кажат какво е точно за теб. За подмяна около 50-70 лв. Най добре мини през Жоро <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=7869" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=21&t=7869</a><!-- l --> да ти каже по подробно ако оставиш сутрин рано колата предполагам можеш да си я вземеш вечерта.Ако ти намерят частта през деня.
Reply

#5
мерси колега.минаг и говорих.казаха ми м/у 40 - 70 лв четки и 25 лв на час работа
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)