The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
volvo S40 kombi 1.9TD- ако може някое съвет4е :)

#11
Като му гледам правописа си е точно за E36. Някое за 3-4 хиляди лева. Volvo не е за всеки и не трябва да е за всеки.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#12
s0me0ne Wrote:Като му гледам правописа си е точно за E36. Някое за 3-4 хиляди лева. Volvo не е за всеки и не трябва да е за всеки.


Наистина марката Волво не е за всеки е вярно.
Но................за 3-4 хиляди лева в момента може да купи само и единствено някоя Е 36-ца , която е ГРОБНИК!
кАКТО И ПРИ ВОЛВО, С ОЩЕ ПО-ГОЛЯМА СИЛА ТОВА ВАЖИ и за БМВ втора ръка добрите екземпляри струват маса пари.
Е 36 не мисля, че ще е по-евтино от волво С 40.Дори сега свястна Е 36-ца под 8-9000 лева няма.
По тази логика най-добре му приляга Голф 3-ка за 3-3500 лева даже по-малко.
Да не говорим, че не е и безопасно за начинаещ шофьор кола, коята е със задно предаване и започва да върви над 2000 оборота като хората..Ще се прави на ,,рацер" в градски условия, да не стане като в Русе:

,,18 годишен гази 3-ма на автоспирка, бързайки за училище"............

Както и да е.Това си е работа на момчето, негови/ на родителите му са парите.
Наистина е твърде млад за комби и може би за Волво.
Истината е ,че тази марка приляга на хора със солидно положение(доходи, созциален статус) на хора уравновесени и търсещи сигурност за себе си и пътуващите с тях.
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#13
Big Grin ние как го отчаяхме момчето не е истина просто .... зимай Волвото и да не ти пука пич пък след това ще му мислиш хем е сигурна хем си върви прилично ...... и най- вече не е толкова скъпа за поддръжка , не се чупи много така че взимай машината и не му мисли много , защото почнеш ли много да му мислиш най-много пешак да си останеш Big Grin иначе колега е прав не на всеки му отива да кара Волво , но пък нашите машини вече придобиха широка популярност Wink в частност нашите модели С/В 40 мисля че това е така защото като цена и качество сме на едно от челните места , а защо не и на 1-вото Smile
Reply

#14
prostsotadjiq Wrote:Big Grin ние как го отчаяхме момчето не е истина просто .... зимай Волвото и да не ти пука пич пък след това ще му мислиш хем е сигурна хем си върви прилично ...... и най- вече не е толкова скъпа за поддръжка , не се чупи много така че взимай машината и не му мисли много , защото почнеш ли много да му мислиш най-много пешак да си останеш Big Grin иначе колега е прав не на всеки му отива да кара Волво , но пък нашите машини вече придобиха широка популярност Wink в частност нашите модели С/В 40 мисля че това е така защото като цена и качество сме на едно от челните места , а защо не и на 1-вото Smile


Чак на първо място не сме. :wink:
волво си има много трески за дялане и то конкретно модела С 40.
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#15
абе хора аз тая кола така или ина4е я взимам не мога да разбера защо въобще се обсъжда това.Питах ви някви по характерни дефекти дали има и как да ги проверявам по 4есто неее , кво мислите за колата дали е за мене и някви такиа , мерси все пак 4е изразихте някакви мнения . А и на колегата който е взел такова волво на моите години кво му е Smile.
Reply

#16
hcraes Wrote:абе хора аз тая кола така или ина4е я взимам не мога да разбера защо въобще се обсъжда това.Питах ви някви по характерни дефекти дали има и как да ги проверявам по 4есто неее , кво мислите за колата дали е за мене и някви такиа , мерси все пак 4е изразихте някакви мнения . А и на колегата който е взел такова волво на моите години кво му е Smile.


А нищо му няма.Не се оплаква човека. :lol:
Купи ли го тоз дизелак?
Колко конски сили е? Май бяха 95 к.с?
Ако е преди 2000 г. е толкова.

Иначе С/Ве 40 са стабилни, здрави, надеждни(, ако разбира се не са унищожени от неграмотна поддръжка и експлоатация).
Кпувай.Ако не е тайна, колко годишен си и кой клас?
Готино ще ти е да ходиш с кола на даскало.
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#17
В общи линии е мой , все още не сме го прехвърлилии нооо най-късно в 4етвъртак ще си го джъткам Big Grin .На даскало няма да ходя с него защото даскалото ми е на 2 минути път Big Grin ако не бързам :lol: .Ина4е е 90 коня Smile а аз съм на 18 години Smile. Волвото е на един колега на баща ми и е доста запазено. По ходовата 4аст грам ръжда няма :roll: за 5 години е минал 40 000км и нищо не е барнал по мотора.Смисъл нямал е дертове ина4е го е поддържал както трябва Smile.
Reply

#18
hcraes Wrote:В общи линии е мой , все още не сме го прехвърлилии нооо най-късно в 4етвъртак ще си го джъткам Big Grin .На даскало няма да ходя с него защото даскалото ми е на 2 минути път Big Grin ако не бързам :lol: .Ина4е е 90 коня Smile а аз съм на 18 години Smile. Волвото е на един колега на баща ми и е доста запазено. По ходовата 4аст грам ръжда няма :roll: за 5 години е минал 40 000км и нищо не е барнал по мотора.Смисъл нямал е дертове ина4е го е поддържал както трябва Smile.


Купувай и си гледай кефа.

Когато те видят във волво, очаквай някой злорадо да ти каже ,,Чичка" и ,,караш кола на дядо".
Не им се връзвай.
Волво си е стил и класа.Макар и на старо.


Поправи си правописа.
Срамно е да пишеш 4 вместо буквата ,,Ч". :!:
Вече двама колеги ти направиха забележки.
В този форум ДЪРЖИМ НА БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК!
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#19
Добре ще почна да пиша Ч вместо 4 Big Grin
до колкото за коментарите хич не ме интересуват чесно казано , аз в тая кола се влюбих буквално :#
аа искам да помоля нещо , ако някой има сервизна книжка за този модел волво (В40 1.9 ТД ) да ми даде линк да си я дръпна защото ми трябва аа не мога да намеря.Търсих във форума но намерих само за бензинов мотор.Езика руски или английски не ме бърка Smile.Търсих в нета пак само за бензин намерих . МОЛЯЯ ПОМОГНЕТЕЕ Sad
Reply

#20
Колега, опитай с това, то е само за мотора, но мисля, че ще ти е полезно.

p.s. Взето е някъде от форума, ама помня ли темата....


Attached Files
.pdf   F8QT.pdf (Size: 2.01 MB / Downloads: 1,644)
.pdf   F8QT.pdf (Size: 2.01 MB / Downloads: 1,644)
--< Volvo V40 1.9TD 90 hp 1997г. >--
КИРИЛИЗАТОР!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)