The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V60 :)

#1
Колеги, попадна ми материал за това "моделче" на любимата марка и реших да го споделя с вас. Определено има динамично излъчване, как мислите?
--< Volvo V40 1.9TD 90 hp 1997г. >--
КИРИЛИЗАТОР!
Reply

#2
New Volvo V60 от няколко дни вече е в производство Smile
Volvo. for life
Reply

#3
На дизайн са го уцелили много, повече ми харесва от S-a, ма като гледам като функционалност на комби ще се доближава до наще 40-ки Big Grin повече "фешън" отколкото истинско Volvo комби :lol:
Reply

#4
iasku Wrote:На дизайн са го уцелили много, повече ми харесва от S-a, ма като гледам като функционалност на комби ще се доближава до наще 40-ки Big Grin повече "фешън" отколкото истинско Volvo комби :lol:

Този модел все пак е комби, а не ван Smile Прекрасен е! Стига с тези критики - мислете позитивно Smile
Volvo. for life
Reply

#5
Ааа нямам нищо против - искам го :twisted:
Reply

#6
iasku Wrote:Ааа нямам нищо против - искам го :twisted:


И аз, и аз Tongue
Volvo. for life
Reply

#7
Страхотен автомобил.И като дизайн и като интериор нямам никакви забележки.Страхотно излъчване-искам го....
Елате в света на Волво.....
Reply

#8
Много ми харесва, ама, ако вземат да извадят нещо по-голямо, ако може и ръбесто!... Все си мисля, че едно V90AWD ми липсва... Ама, никой не ме пита мене... Няма да им го измислям аз... Ще чакаме, пък до няколко години, дано... Това ще е истинско комби!!!
Reply

#9
Днес покрай Пирогов ме задмина ново S60 D3. Доста добро като присъствие, но ми се видя доста малко на пръв поглед, явно затова ще измести 40. Иначе ако съдя по задната му броня, явно спира добре :?
Reply

#10
За сега само мечта.И аз го искам и то МНОГО.Като визия е страхотно VOLVO
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)