The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори

#61
yanik Wrote:Роби, едно питане и от мен - възможно ли е да си намеря биела за моето v40 98г. 1,9td 90к.с., защото се оказва че и в автоморгите е трудно да се намери, а пък от доста време двигателя е разглобен.
Само комплект,тоест 4 на убйствената сума от 1200лв. Cry
Reply

#62
Роби, привет и от мен,
Имам едно питане- имам волво ХЦ90 2006 г Д5 мотор 185 к.с. със 6-степенна скоростна кутия, като пусна газта и практически веднага изключва от скорост както и при натискане на спирачката, според колегите не ми работи хидро-трансформатор в скоростната кутия, според теб така ли е и каде да отида да ми я погледнат, благодаря ти, имаш почерпкааSmile
Reply

#63
goro7 Wrote:Роби, привет и от мен,
Имам едно питане- имам волво ХЦ90 2006 г Д5 мотор 185 к.с. със 6-степенна скоростна кутия, като пусна газта и практически веднага изключва от скорост както и при натискане на спирачката, според колегите не ми работи хидро-трансформатор в скоростната кутия, според теб така ли е и каде да отида да ми я погледнат, благодаря ти, имаш почерпкааSmile
Като цяло тази кутия има основно проблемо с управляващия блок.Но не съм сигурен че разбирам точно симптомите на твоята...как разбираш например че е изключила от скорост.Ако искаш може да минеш и да проверим за грешки. :?:
Reply

#64
Еми разбирам каъто оборотите паднат на 700, и не се осеща спиране ( от двигател),благодаря ти, ще мина, как да те намеря? Всъщност видиах телефона ти, ако е удобнио ще ти се обадя преди да дойда.
Reply

#65
Един малко по-различен въпрос. Може ли да стане ясно състоянието на автомобил, за който в обявата за продажба пише че е закупен и поддържан в /"пълна сервизна история" поне така е написано/ в Мото Пфое. И ако може по какво става идентификацията по рег.№ или номер на шаси.
V40 98g 1.6-16v
Reply

#66
Здравейте колега, проблема с моето волво в40 1.9тди 1997г. месец декември е следния: двигателя се тресе странно, при плавно ускорение и/или спиране с двигател се усеща предръпване. Вибрациите от двигателя са с такава честота че цялото купе изпада в резонанс та не можеш да си чуеш мислите( :chain: ), но при подаване на гас не се успокояват, а се запазват. Според мен може би има проблем с центровката. Sad Щое е то?.... ще ше ми се да я докарам при вас да я видите на диагностика как може да стане това. Благоря Ви предварително.
Reply

#67
Здравей, Роби! Едно въпросче, ако взема от друго Волво с60 двата ключа с дистанционни, чипа и имобилайзера и ги поставя на моята кола ще има ли проблем с алармата и запалването? Благодаря предварително!
V 40 1.9tdi 95k.c. 2000г. D4192T2>>>> S60 D5 163k.c. 2002г.D5244T
Reply

#68
Здрасти Роби и от мен, имам питане към теб.Имам В 40 4204S2 2000г.Преди около 10 дни в движение ми светна на таблото SERVICE малко се притесних, но след 2-3 минути изгасна и така това нещо се появява всеки път като паля колата и след 2-3 минути гасне и не светка повече какво да правя. Имаи в предвид, че януари месец и правиха осн. ремонт в М.П. София.Аз си мислех че е светнало понеже маслото ми наближаваше за смяна, смених масло и филтри, но не се оправя какво да правя??? И още едно питане колко ще ми струва за работа смяна на съединител? Поздрави
:roll: :roll: :roll:
Reply

#69
http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...=29&t=4825

виж си кой е твоя вариант
Reply

#70
Здравей, moruna!
Притежател съм на В40 дизел - 1,9 ТД, 2000г., мотор на Рено
Имам следния проблем - при загрят двигател, като изключа от скорост, колата сама покачва обороти до 1200. При палене 800. Потърсих решение на проблема в отделна тема, но не получих адекватен отговор на въпроса - на какво се дължи тази промяна в оборотите и как се отстранява.
Разчитам на компетентното ти мнение.
Предварително благодаря!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)