The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Разход 850 2.0 10v

#21
boni_bonev Wrote:Леле, леле, леле! Какви ги приказвате какви са тея разходи !
Аз имам същата 850-ца , 10 клапана и ми е с обикновена газова. Вече има 60 000км без проблем с обикновена газова БРЦ.
Сега слушайте внимателно какъв е разходът на тази кола.
Извънградско на бензин 7-7.5 максимум ! Обиколил съм Европа с нея по магистралите 120-140.
Извънградско на газ с обикновена газова, не инжекцион между 9.5 и 10.5
Градско на газ между 14-16 зависи ...
Градско на бензин 11-12.
Това е . Наистина колата е на малко км и е запазена, но това са абсолютните факти.
Тъкмо мислех да слагам ГИ, я по-добре да не барам докато си върви хубаво.
Тоя мотор няма дебитомер, дебитомер е 20 клапановия.
Макс скорост по магистрала на газ около 180-185.

Колега от къде си ако можеш да кажеш и ако няма прблем ако минавам от там от където си да звънна да пием по една бира и да вида тази твоита кола да направя един завои
Reply

#22
Колега, това с паленето ми напомня на моята 850ца 10v... виж си TPS-а мен ми придърпваше, правеше проблеми при паленето и т.н. но след смяната се оправи. Моят TPS беше зацапан.
Reply

#23
BFal Wrote:Колега, това с паленето ми напомня на моята 850ца 10v... виж си TPS-а мен ми придърпваше, правеше проблеми при паленето и т.н. но след смяната се оправи. Моят TPS беше зацапан.

Извинявам се за тъпият въпрос но какво е (TPS), каде се намира в колат и как изглежда, Не го знам просто какво е. Ще проверч и него няма проблем само ми го кажете.
Reply

#24
От София. Живея във Волуяк.
Тел ми е 0898416020. Обади се ако искаш, няма проблем.
Reply

#25
boni_bonev Wrote:От София. Живея във Волуяк.
Тел ми е 0898416020. Обади се ако искаш, няма проблем.

Мерси като имам път към София ще звънна да я видя.
Мерси, мерси.
Reply

#26
Имам същия проблем като колегата. Гори ми 16 на 100 в града. При никой майстор в Русе не могат да ми диагностицират правилно колата. Всеки майстор с различни грешки и не знам вече къде да ходя. Сменил съм свещи, кабели, масло, маслен филтър, горивен филтър, въздушен филтър и други неща, но те са свързани със спирачките. Ако някой може да ни помогне ще сме много благодарни с колегата.
[Image: ab224549.gif]
Reply

#27
10,11 извън града.15,20 в града

10,11 izvan grada.15,20 v grada
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)