The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Моля,някой да препоръча сервиз за дизелово Волво във Варна

#11
Като я взе от каде?
Reply

#12
hardjj Wrote:Взех днеска колата,моля вие да предцените дали диагностиката и ремонта са в рамките на нормалното,вчера пристигам при майстора той се качи да го повозя да види ..............................................съм платил за сега ще премълча ако на някой му е интересно ще напиша допълнително,кажете сега така ли се охлаждат за центровка тез дизели, диагностиката и ремонта в рамките на нормалното ли са или майстора преиграва малко.

Колега,
прочетох поста ти 3 пъти и честно да ти кажа - не мога да го схвана -въпрос ли е, питане някакво, изложение ли или споделяне на опит, оплакване от нещо,...... :oops:
Би ли пояснил какво точно очакваш от нас, четящите и пишещи в този форум? 8)
Reply

#13
Питане е,твойто мнение по питането?
Reply

#14
и аз ходих при павел ами кво да кажа не разбира направи ми колата наполовина спря да придърпва което бе6е основен проблем но стана така 4е обарка центровката колата загуби динамика и стана като москвич,освен това проблема със забиването на 3000 оборота не можа да го оправи,на всичкото отгоре взе достатучно пари за три такива ремота явно има да избива комплекси или техника,Наложи се да ида после на друг маистор от Варна на който няма да казвам името да не засегна Павел,но човека рабира в пъти повече от него макар да няма толкова скъпа техника.Явно майсторлъка не е само в твехниката . Това е от мен всеки да си рвшава куде да ходи аз при павел няма да стъпя повече
Reply

#15
dzaro не може всички да са доволни,проблеми разни ,майстори също Smile

dzaro Wrote:...проблема със забиването на 3000 оборота


би ли споделил от какво се оказа проблема
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#16
Извинявам се за спама...

Няма ли възможност да се срещна с колега който каза S/V 40 1.9TD 90к., да направя едно тест драйвче на друго ТД. Как се кара, динамика вървене Big Grin

п.п. Студент съм във Варна от 20.09 почвам лекции, така че ако има навит да свирка Big Grin
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)