This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продавам Volvo 340 на части
Здравейте колеги,
Продавам кардани за Volvo 340, ако някой има нужда да пише.
Thanks given by:
Продавам Volvo 340 1.4 бензин на части, Колата е цяла и не е разчаркована все още. Цвета на колата е бял, годината на производство е 85. :wink:
Thanks given by:
Колега,моля да допълниш обявата си според изискванията :wink: - <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=13900" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=12&t=13900</a><!-- l -->
Надявам се това да стане тези дни!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Thanks given by:
Колега, амортисьорите в какво състояние са?
Thanks given by:
HARRY написа:Колега, амортисьорите в какво състояние са?
Стават колега, според мен не са изпуснали и могат да се ползват!
:wink:
Thanks given by:
Ми колега дай оферта да се разберем за задните амортисьори. Няма да се разсардя и на някоя снимка Smile
Thanks given by:
HARRY написа:Ми колега дай оферта да се разберем за задните амортисьори. Няма да се разсардя и на някоя снимка Smile
Имаш л.с. колега!
Thanks given by:
А сега малко да обновим темата и да дам още малко инфо за количката: Като цяло повечето неща по колата са здрави и могат да се ползват. Колата не е ударена, а просто вече няма как да я поддържам тъй като имам и друга (а и тя вече си е старичка). Външно има забележки защото е поизбила тук там ръждица, но то е нормално за автомобил на тия години. Стъкла, капаци брони, фарове, радиатор - всичко е здраво. Колата няма газова уредба и никога не е имала! Мотора също може да се ползва - до последно колата си е вървеше нормално и нямаше проблем! Сменял съм и съединител, който е на не повече от 8 000 км. Реших да я пусна на части, защото ми е жал да я дам на вторични суровини, а в същото време за тях по трудно се намират части вече и затова бих искал да помогна с каквото мога на който има нужда от нещо. При интерес мога да изпрятя и снимки, а ако някой има нужда от нещо да пита и да не се страхува! :wink:
Thanks given by:
Ъп :!: :wink:
Thanks given by:
Up
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)