The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продавам Volvo 340 на части

#1
Здравейте колеги,
Продавам кардани за Volvo 340, ако някой има нужда да пише.

#2
Продавам Volvo 340 1.4 бензин на части, Колата е цяла и не е разчаркована все още. Цвета на колата е бял, годината на производство е 85. :wink:

#3
Колега,моля да допълниш обявата си според изискванията :wink: - <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=13900" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=12&t=13900</a><!-- l -->
Надявам се това да стане тези дни!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#4
Колега, амортисьорите в какво състояние са?

#5
HARRY Wrote:Колега, амортисьорите в какво състояние са?
Стават колега, според мен не са изпуснали и могат да се ползват!
:wink:

#6
Ми колега дай оферта да се разберем за задните амортисьори. Няма да се разсардя и на някоя снимка Smile

#7
HARRY Wrote:Ми колега дай оферта да се разберем за задните амортисьори. Няма да се разсардя и на някоя снимка Smile
Имаш л.с. колега!

#8
А сега малко да обновим темата и да дам още малко инфо за количката: Като цяло повечето неща по колата са здрави и могат да се ползват. Колата не е ударена, а просто вече няма как да я поддържам тъй като имам и друга (а и тя вече си е старичка). Външно има забележки защото е поизбила тук там ръждица, но то е нормално за автомобил на тия години. Стъкла, капаци брони, фарове, радиатор - всичко е здраво. Колата няма газова уредба и никога не е имала! Мотора също може да се ползва - до последно колата си е вървеше нормално и нямаше проблем! Сменял съм и съединител, който е на не повече от 8 000 км. Реших да я пусна на части, защото ми е жал да я дам на вторични суровини, а в същото време за тях по трудно се намират части вече и затова бих искал да помогна с каквото мога на който има нужда от нещо. При интерес мога да изпрятя и снимки, а ако някой има нужда от нещо да пита и да не се страхува! :wink:

#9
Ъп :!: :wink:

#10
Up



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)