The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩА ПОД ТЕПЕТАТА , 19.09.

#11
Та последно GPS координати ще дадете ли ?. :roll:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#12
Господин Кангалов ще ви бъде осигурен персонален ескорт Smile и разбира се при отказа на такъв персонална телефонна навигация Smile
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#13
а вече на лс съм ви пратил и подробно и коректно обяснен маршрут от магистралата до мястото.
Reply

#14
стана много приятна среща, благодарим на всички присъствали...
Reply

#15
Благодаря на всички които дойдоха Smile
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#16
Прибрах се благополучно,минах през банята ,сложих ракийката със салата Кангалов и вече съм готов за качване на снимки.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#17
Снимките са качени вече в галерията.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#18
5-т коли и едната на Кангалов.........
Колкото и да сте усмихнати на снимките ,колкото и времето да е хубаво,
колкото и самите снимки да са готини ..........4 коли от Пловдив......на мен ми е тъжно да ви призная Sad
Извинете на негативизма
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#19
Zdravko_850 Wrote:5-т коли и едната на Кангалов.........
Колкото и да сте усмихнати на снимките ,колкото и времето да е хубаво,
колкото и самите снимки да са готини ..........4 коли от Пловдив......на мен ми е тъжно да ви призная Sad
Извинете на негативизма


Здравко, за съжаление си прав. Да не говорим, че една от тези четири е моята, а аз съм си от Хасково.
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Reply

#20
Не че на съм съгласен с вас относно броя и сериозността на пловдивската група, особено в сравнение с другите-София и Варна и т.н., но за съжаление това е положението, така че стига вече с тия голфаджийски преброявания и тем подобни колко сме и бройки и глупости... много Ви моля - колкото сме толкова, Волво е идея начин на живот, светоглед и т.н. Тя не е за всеки селяк, не става въпрос географски, а като манталитет - за тези които евентуално биха се обидили, решил да притежава кола, нека не обясняваме за пореден път кой как интерпретира тази идея, разбиране и поглед върху колите, а и живота като цяло.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
3 Guest(s)