The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална среща 01.10.2006 Пловдив

#1
След като срещата в Пловдив прерасна в национална реших да пусна нова тема и ако някой до сега не й е обръщал внимание сега вече да знае.
Следващата среща на клуба е на 01.10.2006г. в Пловдив около 11.00 часа, тъкмо така ще дойдат повече и нови хора с които до сега не сме се виждали. Реши се да се прави там, защото е на малко по-централно място и повече хора се заканиха да дойдат.
Сега моля домакините да покажат къде ще ни посрещнат, тъй като вече казах че не съм запознат с града ви.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#2
След като срещата в Пловдив прерасна в национална реших да пусна нова тема и ако някой до сега не й е обръщал внимание сега вече да знае.
Следващата среща на клуба е на 01.10.2006г. в Пловдив около 11.00 часа, тъкмо така ще дойдат повече и нови хора с които до сега не сме се виждали. Реши се да се прави там, защото е на малко по-централно място и повече хора се заканиха да дойдат.
Сега моля домакините да покажат къде ще ни посрещнат, тъй като вече казах че не съм запознат с града ви.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#3
На 30.09 съм на сватба, но ще се пробвам да дойда.
V40 1999 1.8 115hp

#4
На 30.09 съм на сватба, но ще се пробвам да дойда.
V40 1999 1.8 115hp

#5
смятам че и датата и часа са идеални 1. 10. за 2-3 часа може от по-голямата част на България да се стигне, само времето да не ни изработи... добре е всеки който смята ча може да дойде да го заяви, за да могат пловдивчани да направят някаква органозация по събиране на заблудените и неориентораните. а и нали после ще трябва да полеем.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...

#6
смятам че и датата и часа са идеални 1. 10. за 2-3 часа може от по-голямата част на България да се стигне, само времето да не ни изработи... добре е всеки който смята ча може да дойде да го заяви, за да могат пловдивчани да направят някаква органозация по събиране на заблудените и неориентораните. а и нали после ще трябва да полеем.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...

#7
първо трябва да уточним мястото. Веднага се сещам за две възможности:
1. гребната база, последна спирка на рейс 10. там има бивш полигон за учебни коли, който е бая широк и спокойно можем да се съберем. кръчмите са относително близо - ловен парк и острова / само музиката малко ме притеснява / или по далече сентрал парк примерно
2. 9-ти км, рокерите си правят събори там има паркинг до пътя пред комплекса, кръчмата с басейна още работи

и за двете места посрещаме софиянци и други движещи се от магистралата от софия след изхода към пловдив на отбивката за либхер.
давайте и други идеи, за да се организираме по рано
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

#8
първо трябва да уточним мястото. Веднага се сещам за две възможности:
1. гребната база, последна спирка на рейс 10. там има бивш полигон за учебни коли, който е бая широк и спокойно можем да се съберем. кръчмите са относително близо - ловен парк и острова / само музиката малко ме притеснява / или по далече сентрал парк примерно
2. 9-ти км, рокерите си правят събори там има паркинг до пътя пред комплекса, кръчмата с басейна още работи

и за двете места посрещаме софиянци и други движещи се от магистралата от софия след изхода към пловдив на отбивката за либхер.
давайте и други идеи, за да се организираме по рано
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

#9
и аз мисля да намина, малко ще закъснея, но ще съм навреме за айранчето 8)

#10
и аз мисля да намина, малко ще закъснея, но ще съм навреме за айранчето 8)



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)