The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална среща 01.10.2006 Пловдив

#11
Там съм твърдо! И по-сериозно с организацията, ако обичате! Така де, Волво Клуб ли сме или какво???

#12
Там съм твърдо! И по-сериозно с организацията, ако обичате! Така де, Волво Клуб ли сме или какво???

#13
Хей, хайде всички от Пловдив дайте да се видим и да обсъдим организацията. Когато кажете.

#14
Хей, хайде всички от Пловдив дайте да се видим и да обсъдим организацията. Когато кажете.

#15
dimo Wrote:На 30.09 съм на сватба, но ще се пробвам да дойда.

малииии, добре че ме подсети сега и аз съм на сватба ама лошото е че е чак в Плевен и ще ходя с поне още 2-ма от родата, та незнам дали ще мога да дойда на другия ден толкова рано, но ако не дойда пожелавам на сички приятно изкарване, ако има нещо да се гласува аз имам телефон обадете се :-), по отношение на музиката предполагам че ако идете повече хора и си носите дискове кръчмаря ще клекне пред вашата музика :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#16
dimo Wrote:На 30.09 съм на сватба, но ще се пробвам да дойда.

малииии, добре че ме подсети сега и аз съм на сватба ама лошото е че е чак в Плевен и ще ходя с поне още 2-ма от родата, та незнам дали ще мога да дойда на другия ден толкова рано, но ако не дойда пожелавам на сички приятно изкарване, ако има нещо да се гласува аз имам телефон обадете се :-), по отношение на музиката предполагам че ако идете повече хора и си носите дискове кръчмаря ще клекне пред вашата музика :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#17
[quote="unicata"]След като срещата в Пловдив прерасна в национална реших да пусна нова тема и ако някой до сега не й е обръщал внимание сега вече да знае.
Следващата среща на клуба е на 01.10.2006г. в Пловдив около 11.00
Колеги, вижте този линк:http://www.bgmaps.com/routing/result/routemap.asp?sid=f505d2821ac79fa44ea2a8480ad54d05&pID=1
На отбивката/свръзката с магистралата има кръчме с по-голям паркинг, ако не ме лъже паметта.Ако някой мисли, че идеята е добра, ще отида да проверя как е и да заснема местото.Очаквам мненията ви.
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D

#18
[quote="unicata"]След като срещата в Пловдив прерасна в национална реших да пусна нова тема и ако някой до сега не й е обръщал внимание сега вече да знае.
Следващата среща на клуба е на 01.10.2006г. в Пловдив около 11.00
Колеги, вижте този линк:http://www.bgmaps.com/routing/result/routemap.asp?sid=f505d2821ac79fa44ea2a8480ad54d05&pID=1
На отбивката/свръзката с магистралата има кръчме с по-голям паркинг, ако не ме лъже паметта.Ако някой мисли, че идеята е добра, ще отида да проверя как е и да заснема местото.Очаквам мненията ви.
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D

#19
колеги предлагам да оставим темата само на пловдивчани до края на седмицата за да се разберат къде е най-удобно за среща, посрещане , кръчми и т.н.
след като стигнат до консенсус, да пуснат подробностите за идващите от други места. и нека админа да закове темата горе, щото смятам че е важна за всички.
айде майни
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...

#20
колеги предлагам да оставим темата само на пловдивчани до края на седмицата за да се разберат къде е най-удобно за среща, посрещане , кръчми и т.н.
след като стигнат до консенсус, да пуснат подробностите за идващите от други места. и нека админа да закове темата горе, щото смятам че е важна за всички.
айде майни
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)