The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo 850 на МЕТАН

#21
А имаш ли някакъв проблем с детонациите, че човека сутринта ме предупреди че е възможно и поразии да станат от гърмежите?
Най-доброто решение било метанов инжекцион, но цената за такава уредба с 80кг. бутилка била към 3600 Sad((
Reply

#22
А имаш ли някакъв проблем с детонациите, че човека сутринта ме предупреди че е възможно и поразии да станат от гърмежите?
Най-доброто решение било метанов инжекцион, но цената за такава уредба с 80кг. бутилка била към 3600 Sad((
Reply

#23
За газ няма голямо значение, но на метан може би е добра идея да се сложат с 1 номер по студени свещи за да не се получава самозапалване. По принцип на всяка газифицирана кола е добре да се сложат клапи ако случайно гръмне да не замине дебитомер или друго важно нещо, те и без това са евтини .
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#24
За газ няма голямо значение, но на метан може би е добра идея да се сложат с 1 номер по студени свещи за да не се получава самозапалване. По принцип на всяка газифицирана кола е добре да се сложат клапи ако случайно гръмне да не замине дебитомер или друго важно нещо, те и без това са евтини .
Всеки ден, започващ с над 300 коня под капака е добър Smile
Reply

#25
за детонаций най-добре е да се сложи клапа както казва Мерк, 15-20 кинта е, а ти спааява депитомер , за нема да казвам колко пари
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#26
за детонаций най-добре е да се сложи клапа както казва Мерк, 15-20 кинта е, а ти спааява депитомер , за нема да казвам колко пари
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#27
Ники Wrote:ГРАДСКО с две влизания в центъра на София- 150 км. със 11 кг. метан т.е. за 12 лв. 8 лв. за 100 км.:wink:
За сега съм много доволен , дано на метана не му сложат акциз педалите на които все не им стигат данъците!!! :lol: :lol:
От мен толкова ,а за останалото всеки да смята и да преценява.
Успех на всички!! :lol:

Сега като сутрин е студено, колко ти се вдигна разхода, че при мене взе да дава 10 градско?
Reply

#28
Ники Wrote:ГРАДСКО с две влизания в центъра на София- 150 км. със 11 кг. метан т.е. за 12 лв. 8 лв. за 100 км.:wink:
За сега съм много доволен , дано на метана не му сложат акциз педалите на които все не им стигат данъците!!! :lol: :lol:
От мен толкова ,а за останалото всеки да смята и да преценява.
Успех на всички!! :lol:

Сега като сутрин е студено, колко ти се вдигна разхода, че при мене взе да дава 10 градско?
Reply

#29
[
Разхода ми е същия , даже на студено мотора като че ли е по мощен на метан в сравнение с лятото .
Reply

#30
[
Разхода ми е същия , даже на студено мотора като че ли е по мощен на метан в сравнение с лятото .
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)