The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Металическо чукане

#1
V40,1.8,115к.с. .Проблема е,че се чува периодично отпред вляво.Огледах всичко по окачването ,нищо тревожно.Чукането е равномерно и при засилване, и при намаляне,и при равномерна скорост..Сякаш е махало на стенен часовник-равномерно.Появява се периодично.Веднъж се забеляза и при рязко спиране-колата бе в покой,а то продължи една две секунди - тик -так.Ако някой се е сблъсквал такова чуда да помага.
V40,1996г.,B4184S[b]
СТАРА ЗАГОРА
Reply

#2
Провери дали са ти затегнати болтовета на гумата.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#3
Мисля, че щом го има и в покой и е равномерно, ще е по въртящите се механизми. Ослушай и огледай ремъците и съединител- ск.кутия. На мен ми почуква пружина на съединителя и като го натисна спира. Пробвай дали при някакво действие не се влияе шума и това да те насочи нанякъде.
Reply

#4
Хораааа,голям срам!Открих кой е виновника за чукането.Естествено трябваше да сме двама и на канал.Засилих колата и рязко спрях.Естествено чукането се появи ,когато колата беше в покой.Колегата отдолу в канала нададе радостен вик.Аз слязох да видя кой е виновника.Вдигнах капака,а колегата ми подаде отдолу.......щипката за закрепване на акомулатора,която естествено е висяла и при рязко изменение положението на колата се е удряла в металните предмети наоколо.Да викажа честно ,направо се чудех да рева от срам или от кеф.
V40,1996г.,B4184S[b]
СТАРА ЗАГОРА
Reply

#5
strashnikof Wrote:Хораааа,голям срам!Открих кой е виновника за чукането.Естествено трябваше да сме двама и на канал.Засилих колата и рязко спрях.Естествено чукането се появи ,когато колата беше в покой.Колегата отдолу в канала нададе радостен вик.Аз слязох да видя кой е виновника.Вдигнах капака,а колегата ми подаде отдолу.......щипката за закрепване на акомулатора,която естествено е висяла и при рязко изменение положението на колата се е удряла в металните предмети наоколо.Да викажа честно ,направо се чудех да рева от срам или от кеф.


Спокси не е срамно!
Това е една полимерна държачка, вързана на връвчица, която се клати и удря и създава впечатление за тропане.
ТРОПАНЕТО ОБАЧЕ НЕ Е МЕТАЛИЧЕСКО! Big Grin
Както и да е..................смешна ситуация.... :lol:

АААА, за да я няма- или я отрежи и лил просто я заглави пред акумулатора като го монтираш.

Не е срамно колега.Не е.
Тия коли са без упътвмане на Български.Всичко, което правим е по метода ,,проба-грешка"!

Гледай си кефа!
Имай предвид, че Волво НЕ Е това, което беше.
НЕ СА толкова здрави коли, колкото ги имат.
Поне С 40.
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)