This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво 850/2.0/20v/143к.с.
Колеги имам оферта да закупя газова уредба за моето волво , от същото такова - нов внос с уредба (обикновена!!!) не газов инжекцион която си е фабрична. Има ли шанс да стане истински или да не се занимавам? Моля за съвет, цената е поне за мен заинтригуваща - 200 лева. Любопитно е , че всички казват само ГИ за него , а това си идва с обикновена , дали няма някаква разлика , волвото "донор" е със същият на вид двигател , видима разлика е в това , че двигателя няма маслен мъркуч на капака на клапаните ,а моето има , таблото му е малко по особенно (ръбато) нама еърбег и е 1993 год.
skype-salex75
salex75@mail.bg
0898 20 69 20/0895 45 87 88 /0898 56 23 29
Цитирай
Thanks given by:
salex75 написа:Колеги имам оферта да закупя газова уредба за моето волво , от същото такова - нов внос с уредба (обикновена!!!) не газов инжекцион която си е фабрична. Има ли шанс да стане истински или да не се занимавам? Моля за съвет, цената е поне за мен заинтригуваща - 200 лева. Любопитно е , че всички казват само ГИ за него , а това си идва с обикновена , дали няма някаква разлика , волвото "донор" е със същият на вид двигател , видима разлика е в това , че двигателя няма маслен мъркуч на капака на клапаните ,а моето има , таблото му е малко по особенно (ръбато) нама еърбег и е 1993 год.
Уредбата не е фабрична :!: :!: :!: По добре да я види газаджия който разбира и да ти каже заслужва ли си.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Цитирай
Thanks given by:
Това бе и моята идея, ама колата е нов внос, дилъра не желае да я разкарва и въпроса ми е дали има изобщо такова волво с обикновена газ работещо, посмъртно няма да дам 1200 лева за газ , аз няма да се пенсионирам с нея! Но разни клиенти (понеже се продава) все питат за газ?!?!? . Който го е страх от мечки не ходи в гората нали? Причината за продажба на волвото е само една 740il , v8-4,4l. Да не би и аз да му слагам газ Big Grin , ако ме е страх от разход ще карам корса или тико :tfrag: .
Та въпроса е основно в това , има ли шанс колата да работи добре с тази уредба , защото аз като евентуален бивш собственник нося някаква морална отговорност. Щом желаят газ - добре ще се изгавря с колата , но дори и с газ аз ще я карам на бензин. Който няма пари да чете по-нагоре червените букви...
skype-salex75
salex75@mail.bg
Цитирай
Thanks given by:
Благодаря на колегата nik_dob за отзивчивоста и благодарение на неговото мнение ще се монтира въпросната ГУ Big Grin , остава да я спазаря на 150лв. Big Grin Big Grin Big Grin
skype-salex75
salex75@mail.bg
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)