The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помощ за аларма на V40

#1
Колеги, помагайте!!!
От два дни фабричната аларма ми се включва на произволни интервали и не мога да разбера защо!
Колата е V40, 1.8 1998.
Ако някой знае нещо - да казва.
Reply

#2
Някой от прекъсвачите по вратите може да се е...ва. И при мен го има това и съм забелязал, че предна пасажерска врата понякога като е отворена не ми светват лампите в купето. Мисля че това ми прави проблем. Затова заключвам с ключа а отварям както си искам- я с дистанционно, я с ключ...и се дразня.. :chain:
Reply

#3
При мен проблемът беше единия обемен датчик пробвай да ги запушиш един по един и успех.....
Reply

#4
И как се прави това?
Reply

#5
Да не ти пада акумулатора? Под 12 волта алармите почват да реват въпреки, че колата пак пали. Премери го и ако на студена кола преди да запалиш е под 12,3 значи е пътник.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#6
yasho Wrote:Някой от прекъсвачите по вратите може да се е...ва. И при мен го има това и съм забелязал, че предна пасажерска врата понякога като е отворена не ми светват лампите в купето. Мисля че това ми прави проблем. Затова заключвам с ключа а отварям както си искам- я с дистанционно, я с ключ...и се дразня.. :chain:

Оправи го, ако не засече влизане или излизане през шофьорска врата след 2 мин. заключва. Като съвсем се развали ще се заключи на бензиностанция докато чакаш на опашка.

Оправията е да го свалиш и да го залееш с WD40.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#7
Благодаря за мненията!
Откачих акумулатора за 5 мин. и се оправи. Не знам защо.
Карах я на диагностика - според компютъра аларна няма, а си има и аларма и имобилайзер.
Reply

#8
Само VolFCr софтуер и в Мото Пфое разпознават алармите на V40. Тия в сервизите не ги "виждат".
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#9
колата спи отключена в гаража с ключа на таблото и няма проблем. Заключвала ми се е само когато мръдна нанякъде с ключа в джоба и не съм я заключил. Но и на мен понякога алармата ми се включва сама и за да няма изненади с паднал акумулатор, заключвам с ключа и алармата по тоя начин не се активира. Има нещо гнило ама...
Reply

#10
Пак започна да свири. Дайте някой добър "алармаджия" в София.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)