The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
скърцане

#1
Здравейте някои мойе ли да ми помогне с моята 850-ка от известно време има особено скърцане от лявата страна което се проявява само в десен завой.Смених вече абсолютно всичко без предните амортисиьори и скърца ли скарца.Много ще съм ви благодарен ако някой сподели идей впечатления и опит с подобно нещо ако му се е случвало.
Reply

#2
Погледни си тампоните на макферсоните, те скърцат понякога.

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#3
Бях си помислил за тях но като карам на право нищо не се чува а само в завой това ме кара да мисля че няма да е от тях а и полседния маисор пти които ходих ми каза че е свалял целия макферсон и всичко е здраво.Вече май сам в безисходица Sad
Reply

#4
vanko_jivolen Wrote:Бях си помислил за тях но като карам на право нищо не се чува а само в завой това ме кара да мисля че няма да е от тях а и полседния маисор пти които ходих ми каза че е свалял целия макферсон и всичко е здраво.Вече май сам в безисходица Sad
Колега скърцането се чува когато си на пълен ляв или десен или просто си навъртял леко волана ??
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#5
Просто като завъртя волана малко аз знам за пълен ляв и пълен десен за ограничителите аз тях ги мажа обилно с грес и не се чуват изобщо.
Reply

#6
vanko_jivolen Wrote:Просто като завъртя волана малко аз знам за пълен ляв и пълен десен за ограничителите аз тях ги мажа обилно с грес и не се чуват изобщо.
Хмм виж да ги намажа с грес не съм се сетил Big Grin.Ще пробвам и аз.Да не е някой от амортисьорите,но то пък щеше да скърца и като караш и на право :roll:А провери ли нещо да не опира като навиеш волана ??
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#7
Тампони(лагера вътре) на макферсона.Обикновено в преходния период(топло студено) го прави.Аз лично премахнах скърцането с течна грес ,до колкото успях да стигна до лагера.
Chevrolet Blazer V6 4.3
Reply

#8
Нищо никаъде не опира като въртя волана,но виж за лагерите на макферсона изобщо не се сетих ще пробвам да видя какво ше стане и ще пиша.
Reply

#9
Оказа се че скарцат тампоните на предния мост който скарцали само при усукване на колата,голяма дилема беше кое скарца сега ги смених и направо карам нова кола.
Reply

#10
Колега Markov,може ли малко повече информация за достъпа до лагера на макферсона,защото скърцането взе да ме дразни.Разглобява ли се или само се охлабва?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)