The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
стар член с ново волво

#31
prostsotadjiq Wrote:
HydroPower Wrote:Здравей.
Честито за придобивката и много безаварийни километри.
Малко ти завиждам за придовбивката разбира се Smile
За мен това е почти черешката на тортата Smile
Чакаме снимки Smile
мерси колега надявам се скоро време да остане малко свободно време да й направя една фотосесийка :roll: .. пожелавам ти скорошно да "хапнеш" и ти тази черешка
Честито и от мен колега!Пожелавам ти със здраве да си я караш и ще чакаме фотосесията Big Grin
П.П.Дай Боже всеки му една такава черешка :iroc:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#32
raceteam Wrote:
prostsotadjiq Wrote:
HydroPower Wrote:Здравей.
Честито за придобивката и много безаварийни километри.
Малко ти завиждам за придовбивката разбира се Smile
За мен това е почти черешката на тортата Smile
Чакаме снимки Smile
мерси колега надявам се скоро време да остане малко свободно време да й направя една фотосесийка :roll: .. пожелавам ти скорошно да "хапнеш" и ти тази черешка
Честито и от мен колега!Пожелавам ти със здраве да си я караш и ще чакаме фотосесията Big Grin
П.П.Дай Боже всеки му една такава черешка :iroc:
::beer:: ::beer:: ::beer:: мерси колега
Reply

#33
Дай подробности докато чакаме да повоайорстваме Smile
ОТ къде я купи, как я избра, прегледи прави ли преди покупката...коне/магарета/, обурудване Smile
Все интересни неща които ще бъдат полезни на бъдещите собственици Smile
[Image: ab268624.gif]
[Image: ab262939.gif]
ВНИМАНИЕ!!!От много секс се ослепява!!!!!
Reply

#34
HydroPower Wrote:Дай подробности докато чакаме да повоайорстваме Smile
ОТ къде я купи, как я избра, прегледи прави ли преди покупката...коне/магарета/, обурудване Smile
Все интересни неща които ще бъдат полезни на бъдещите собственици Smile
ами според продавача е от Швейцария колата 2.4 Турбо ... 200 магарета е взех я от една автокъща а решението бе спонтанно една вечер докато бях на работа и си разглеждах информативно какво се продава я мернах тая обява бяха качили същия ден без снимки без нищо само мотора и екстрите и реших да ходя да я видя .... и така карахме я колкото може защото беше без номера закачвахме я на комп всичко ок беше и така ......оборудване понеже не съм много в час с нивата на оборудване на тоя модел ще спомена това което знам със сигурност .... автоматик ... може да се увеличава и намалява скоростта от волана /типтроник/ ли му викат :oops: не знам , навигация , круиз контрол CD-чейнджър и основните други екстри климатроник двузонов .. някой по запознати от мен може и други екстри да открият ама като се видим по срещите
Reply

#35
prostsotadjiq Wrote:
Razsipnik Wrote:
100Y0 Wrote:Сори за спама, ама няма как да не отбележа, че заглавието на темата кърти, ама много яко :twisted: :twisted: :twisted:

,,Стар" е той Сотаджията ,,стар"...Много е ,,стар" 24 години няма..... :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Евалата на момчето!Знам го лично.Много сериозен и целеустремен....В края на август тая година се запознахме, той спомена бегло, каква кола иска да кара и ...само 2 месеца по-късно го постигна.
Това е похвално! Smile
Big Grin Big Grin "стар" даже много "стар" ..... нали сме "пенсионери" сите волваджии Big Grin та оня ден един бивш ГоуФФаджия ми вика ейй може ли вика да дадеш кинти за тоз пенсионерски кораб ..... ни вид има, нито върви, скъпа му поддръжка за к`во ти е ...... вика като си искал да даваш пари що не си купи едно ново гоУФФче - здраво било многОО ама многОООООО върви малко харчи ... каките му се радвали :mrgreen: :lol: Big Grin и го питам най - сериозно ..... абе брат искам честно да ми отговориш на един въпрос .... ти като си купув`a гоуФФа бонус към него дадоха ли ти ?? Какъв бонус да ми дадат бе брат ме пита :?: :?: и ме гледа умно ...... абонаментна карта за градския транспорт :roll: :mrgreen: викам аз .... гледа ме гледа ме няколко секунди и си би камшика на някъде без нищо да каже ..... та така дай боже всеки му да е "пенсионер" с колица от нашата марка ..... наздраве колеги поздрави на всички и мерси за пожеланията


Аз на тия приказки Васко не ти вярвам!Няма да се сърдиш......НЕ ТИ ВЯРВАМ
Просто не вярвам, дори най-заклетия и зомбиран ГоУфаджия да се изкаже, че Волво С 60 е ,,пенсионерски кораб".....
Първо колата е спортен седан!Второ визията дори на старото С 60 НЕ Е ПЕНСИОНЕРСКА!
ТРЕТО ТОЯ АКО Е ВЕРНО ТОВА ТРЯБВА ДА Е СУПЕР ПРОСТ и безпочвено арогантен....
Така да се изкаже някой за С 60....... :chain:
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#36
имам малко по - просто обяснение за него ... просто завижда и е чул някъде че на Волво им викат пенсионерски коли и реши да се направи на много умен Wink
Reply

#37
prostsotadjiq Wrote:имам малко по - просто обяснение за него ... просто завижда и е чул някъде че на Волво им викат пенсионерски коли и реши да се направи на много умен Wink

Смени и ангренажен ремък, ролки?
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#38
Razsipnik Wrote:
prostsotadjiq Wrote:имам малко по - просто обяснение за него ... просто завижда и е чул някъде че на Волво им викат пенсионерски коли и реши да се направи на много умен Wink

Смени и ангренажен ремък, ролки?
сменени гуми и акумулатор останаха Wink и ксенони :mrgreen: Big Grin
Reply

#39
Да ксеноните са задължителни!Откакто карам с такива направо е супер.

Да не би да си решил да минеш на ГИ????
Според мен, недей.....Ще ти гори доскта, но поне ще върви, .Пък и сега си млад...... Smile
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#40
Razsipnik Wrote:Да ксеноните са задължителни!Откакто карам с такива направо е супер.

Да не би да си решил да минеш на ГИ????
Според мен, недей.....Ще ти гори доскта, но поне ще върви, .Пък и сега си млад...... Smile
Сорри брат, ама не съм съгласен с нито едно от твърденията ти.
-Ксеноните са задължителни - да задължително е да си останат в магазина. 60-ката не е "със свещи вместо фарове" както S/V40-ките. Ксенони не й трябват - свети си добре.
За ГИ-то:
- ще гори доста - не няма да гори доста. Ако сега му гълта хх литра на 100 с газ ще му гълта хх+10% при това максимум. А като сметнеш цена на литър бензин към цена на литър газ, не виждам кое е много - бензина май-май
-но поне ще върви - нали спомена за ГИ(газов инжекцион). Твърдението ти би било вярно за карбуратор с "тъпа" газ или инжекция с "тъпа" газ с "плочка"(смесител). Казано по дрг начин - разлика във вървенето едва ли ще усети, още повече че още и той самия не знае колко върви а да не говорим да е свикнал и да прави разлика...
-Пък и сега си млад - човека 3 страници обеснява, че е "стар" Smile шегичка
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)