The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пазарджик,Пещера и още нещо...

#1
Привет на всички!
Пускам тази тема специално за Чавдар и Жоро :wink: ,и за всички от региона които имат желание да се включат.


И като първо-кога да планираме първа среща на ваша територия колеги Smile
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#2
В интерес на истината аз нямам търпение за клубна среща . Нека да е още тази година и да измислим удобно място за срещата
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#3
Ами..значи аз тази събота съм зает, че се очертава ходене до София. Нека да бъде събота или неделя. И времето така да бъде хубаво. Е..ако е тази събота и неделя ми се струва прибързано. Предлагам следващата събота или неделя т.е. 27-28 ноември или 4-5 декември. Макар че..декември ми е синоним на студ. Като място..има много места. А също..ако искате тази неделя..пак става Wink
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#4
И аз мисля че ще е прибързано тази седмица да направим срещата . Нека да е последната неделя от Ноември само да видим къде и от колко часа .
Аз разбирасе предлагам да е на Юндола в базата на лесотехническия у-т .Ако някой има друга идея да я сподели.
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#5
То е по-интересно кога ще правите "гонката" с Чавдар Big Grin ,та и аз като съдия да намажа "мека топлина" Big Grin
А за срещата мисля че 4 или 5 декември е добре като дата,за да може повечко хора да видят и дойдат Smile ,та за това Жоре пускай тема в "Срещи" :wink: ,пък да видим колко ще се преброим Smile

Поздрави на всички!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#6
Ами..отворих тема. Дано става така, както я написах. Евентуално ако се решите да е друга датата, просто кажете. Аз ще задействам малко процедурите, ще пиша на boiko_pz, с който се срещнахме в Пазарджик, че и той е голям мераклия за среща, а и даваше предложение за реклама по радиото.. Тук из града има така..хора с Волва също, но ще е хубаво ако така..напринтираме малко реклами..и аз нямам против да ги раздам, а и си мисля, че ще има навити да тръгнат с мен от тук... ии така. Е все пак няма лошо да решим мястото и часа също. Чудя се дали на Юндола няма да е малко прекалено студено...а и там гонка..трябва да я правим по баира Big Grin Но..както кажете..
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#7
Жоре ама ти май още си навит да ти задръстя въздушния филтър със прах от бързото комби. Ама така като гледам сигурно ще участвам и в конкурса за техническите теми щото трябва да си преобурудвам коръба с М46.( много ще ми станат наградите)
А за предложението за Юндола мисля че няма минуси защото пред базата на лесото има голям паркинг, а самата база е снабдена с барче и огромен ресторант , е доста топло даже е хотел и ако е в събота който иска може да преспи там.
На Жорката пък казвам че 3км права без никакъв наклон има преди Юндола .
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#8
На моята кола като и кажа "Хайде на гонка" и ми отвръща "Ех, пак ли трябва да минавам някой... " .. Big Grin ахехеа Бъзикам се..ама..съгласен съм за Юндола. Само нека се съберем още хора и сме там Smile
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#9
n0_m0r3_pa1n Wrote:но ще е хубаво ако така..напринтираме малко реклами..и аз нямам против да ги раздам,

Значи Жоре останали са малки календарчета, които като дойдеш в София може да ги вземеш,също така има малко химикалки,летенки...
Най-добре е като дойдеш да се видим,и да помислим по въпроса :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#10
Съжалявам, че не се обадих докато бях в София, но бях там по работа и нямах просто никакво време. А аз календарчета имам и то доста. Ще направя нещо на Word с емблемата на Волво, датата, мястото и часът и ще дам тук, на който видя. Мога и да организирам да тръгнем заедно от някаква точка тук. Съобщих и на Бойко и евентуално с него също ще се разберем. Също нека колегите от Велинград бъдат предупредени. Всъщност..ей сега ще им пиша. Без това им е близо. Пловдивчани нека се чувстват също поканени.. Ако имате някакви идеи как да привлечем повечко хора просто кажете. Smile
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)