The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с индикация за незакопчан колан

#61
'ба ли го. Там не съм ровил. :-)
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#62
'ба ли го. Там не съм ровил. :-)
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#63
joro74 Wrote:За подгряване на седалката. Бях впечатлен, че във Волво всички кабели са прокарани, ако поискаш да добавиш подгряване купуваш седалки, бутони и си готов.
Наистина и на 4ХХ окабеляването е пълно, само крайните елементи липсват. ел. стъкла/огледала, централно, аудио, 3-та стоп, подгрев седалки - това са нещата които съм констартирал на 4-ките ми, че са имали окабеляване, а колите не са ги имали тези екстри.
на S/V 40 не мога да кажа, защото си ги имам тези неща..., но окабеляване за задните колони имаше, а такива нямаше (никога не е имало, личеше си) Не забелязах свободни кабели идващи от аудиото за суб обаче... може да са прибрани в изолацията
Интересно на S60/S80 в снопа кабели от купето към багажника има пуснат допълнителен резервен кабел в случай че някой се прекъсне, да не пускаш нов... Прибран е в изолацията и не се вижда на пръв поглед, но като развиеш 2-3 см от лентата и на лицето ти грейва една доволна усмивка (пона на мен и на Митко 13 грейнаха Smile )
Друго при S80 в багажника в ляво до REM (май така се казваше модула) има също свободни букси. Аз нямам няви и ТВ предполагам е за тях. В таблото и на S60 и на S80 декоративната мрежичка по принцип е капак за суб, но такъв има само в преум версийте, но кабел за него си идва.
И още много други примери. Който мисли да добавя някоя екстра, първо да пита чичо ВАДИС къде върви инсталацията и да провери да не би случайно да си я има Smile
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#64
joro74 Wrote:За подгряване на седалката. Бях впечатлен, че във Волво всички кабели са прокарани, ако поискаш да добавиш подгряване купуваш седалки, бутони и си готов.
Наистина и на 4ХХ окабеляването е пълно, само крайните елементи липсват. ел. стъкла/огледала, централно, аудио, 3-та стоп, подгрев седалки - това са нещата които съм констартирал на 4-ките ми, че са имали окабеляване, а колите не са ги имали тези екстри.
на S/V 40 не мога да кажа, защото си ги имам тези неща..., но окабеляване за задните колони имаше, а такива нямаше (никога не е имало, личеше си) Не забелязах свободни кабели идващи от аудиото за суб обаче... може да са прибрани в изолацията
Интересно на S60/S80 в снопа кабели от купето към багажника има пуснат допълнителен резервен кабел в случай че някой се прекъсне, да не пускаш нов... Прибран е в изолацията и не се вижда на пръв поглед, но като развиеш 2-3 см от лентата и на лицето ти грейва една доволна усмивка (пона на мен и на Митко 13 грейнаха Smile )
Друго при S80 в багажника в ляво до REM (май така се казваше модула) има също свободни букси. Аз нямам няви и ТВ предполагам е за тях. В таблото и на S60 и на S80 декоративната мрежичка по принцип е капак за суб, но такъв има само в преум версийте, но кабел за него си идва.
И още много други примери. Който мисли да добавя някоя екстра, първо да пита чичо ВАДИС къде върви инсталацията и да провери да не би случайно да си я има Smile
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#65
Абе колеги ,да питам и аз нещо,не знам дали е за тука ,но не намерих другаде по темата. Та преди няколко дни реших да си освежа тапицерията на шофьорската седалка (беше малко скъсана) и за да я сваля трябваше да сваля седалката. Справих се с това и с шиенето идеално ,стана кат нова, но при монтиране обратно сега ми свети лампа за айрбек или СРС на таблото (човече с колан и топка пред главата). Свързах си всичко както беше , отдолу имам три кабела и са си по местата. Индикатора за колана ми цъка и свети на плафона. Всичко работи само тая лампа свети.
Може ли някой да каже как да я изчиста и от какво е? Ако откача и закача акумулатора дали ще изчезне ?
Reply

#66
mury76ly Wrote:Абе колеги ,да питам и аз нещо,не знам дали е за тука ,но не намерих другаде по темата. Та преди няколко дни реших да си освежа тапицерията на шофьорската седалка (беше малко скъсана) и за да я сваля трябваше да сваля седалката. Справих се с това и с шиенето идеално ,стана кат нова, но при монтиране обратно сега ми свети лампа за айрбек или СРС на таблото (човече с колан и топка пред главата). Свързах си всичко както беше , отдолу имам три кабела и са си по местата. Индикатора за колана ми цъка и свети на плафона. Всичко работи само тая лампа свети.
Може ли някой да каже как да я изчиста и от какво е? Ако откача и закача акумулатора дали ще изчезне ?


Късно е вече за откачане на акумолатор. Трябвало е преди да разглобяваш да го направиш това. :-)
Сега само в сервиз могат да ти изчистят грешката която е записало. :wink:
Reply

#67
Трябваше да попрочетеш първо темите във форума, преди да свалиш седалката. Щеше да разбереш, че седалката се сваля след като:
1/откачиш минусовата клема на акумулатора;
2/Сложиж предпазното пластмасово капаче за пиропатрона, отстрани на седалката /червено на цвят/;
Чак след това можеш спокойно да работиш. Сега ще трябва да ходиш най- вероятно в МП да ти трият грешката. В момента си без работещ еърбег.
VOLVO V70 2.0D 2008г. 136к.с.
Code:
[url=http://forum-lines.ru/][img]http://forum-lines.ru/rez/ab286793.gif[/img][/url]

[Image: ab284504.gif]

VOLVO V40 1,9TD 1997г  VIOLET METALIC
[Image: ab214140.gif]
[Image: ab286793.gif]
Reply

#68
Благодаря за бързите отговори, явно грешката си е изцяло моя. Не съм в България за МП . Значи само с компютър за диагностика може да се изчисти това. Cry Confusedhock: .
Благодарско още веднъж
Reply

#69
Споко, карам така от месец и половина (откачах заради подгрева). При следващо посешение в сервиз може да я изчистиш, а не сега да ходиш специално за това. Освен ако не те дразни разбира се ... Smile
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)