The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волвото ми намига

#1
Здравейте
От доста време имам следния проблем. На фарове се вижда как светлините пулсират. Същото е и с дисплея на радиото. Замерих напрежението с което зарежда алтернатора - в норма е между 13,6 и 14,2 V. Сменях плочката на алтернатора с друга ,но без видим ефект.
Колата е Volvo 440 GL мотор В18ЕР. В другата тема за нестабилни обороти писах ,че често гасне и не знам дали нещата не са свързани. При изключване от скорост оборотите падат неколкократно до около 500-600 и като пазагрее започва да гасне ,дори и при изключване от скорост. Дайте идея от какво да започна ,че иде зима и не е приятно да те псуват по кръстовищата
Reply

#2
Здравейте
От доста време имам следния проблем. На фарове се вижда как светлините пулсират. Същото е и с дисплея на радиото. Замерих напрежението с което зарежда алтернатора - в норма е между 13,6 и 14,2 V. Сменях плочката на алтернатора с друга ,но без видим ефект.
Колата е Volvo 440 GL мотор В18ЕР. В другата тема за нестабилни обороти писах ,че често гасне и не знам дали нещата не са свързани. При изключване от скорост оборотите падат неколкократно до около 500-600 и като пазагрее започва да гасне ,дори и при изключване от скорост. Дайте идея от какво да започна ,че иде зима и не е приятно да те псуват по кръстовищата
Reply

#3
Моето мнение по въпроса е да си провериш вакумрегулатора. А за фаровете може да е лоша връзка някаде.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#4
Моето мнение по въпроса е да си провериш вакумрегулатора. А за фаровете може да е лоша връзка някаде.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#5
или да си прекалил с баса в узвучението Big Grin
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#6
или да си прекалил с баса в узвучението Big Grin
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#7
Благодаря за идеята но Вакуум регулатор - как да го проверя?
Къде се намира?
На фаровете не е лоша връзката. Всички светлини в купето премиигват. Честотата се променя с честотата на оборотите на двигателя.
Reply

#8
Благодаря за идеята но Вакуум регулатор - как да го проверя?
Къде се намира?
На фаровете не е лоша връзката. Всички светлини в купето премиигват. Честотата се променя с честотата на оборотите на двигателя.
Reply

#9
Сложи си за всеки случай ще едно зануляване и провери как ти зарежда алтернетора.
Reply

#10
Сложи си за всеки случай ще едно зануляване и провери как ти зарежда алтернетора.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)