The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Шведска автомания" - БЕЗКРАИНО НЕКЪДЪРНИ!!!

#31
Тогава не и е мястото на темата тук.
Явно трябва да има още един раздел при: бензин, нафта, съвети и т.н. И НЕХОДЕТЕ ТАМ
Та поне да се знае в тоя раздел че само там можем да разберем за несполуките и препатените неща.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#32
Тогава не и е мястото на темата тук.
Явно трябва да има още един раздел при: бензин, нафта, съвети и т.н. И НЕХОДЕТЕ ТАМ
Та поне да се знае в тоя раздел че само там можем да разберем за несполуките и препатените неща.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#33
Efri 740, добре че не си модератор!
Хубавите хора сме на изчезване! Пазете ни, Ние сме ваши!
Reply

#34
Efri 740, добре че не си модератор!
Хубавите хора сме на изчезване! Пазете ни, Ние сме ваши!
Reply

#35
........ че ще стане мазалооооо!!!!!
Ще четем, без да пишем Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#36
........ че ще стане мазалооооо!!!!!
Ще четем, без да пишем Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#37
Здравейте, нов съм в бранша. Но и аз мога да изкажа мненеие за онези обирджии в "Шведска автомания". Ходих при тия иззедници за смяна на рейка, която бях купил и смяна на съединител и ми жзеха 2000 лв SadSadSadSadSad не можете да си представите... Направо ме удариха в земята. Прежалох ги. Нямах голям избор. Наскоро ми се скапа километража. Пак при тях отидох, защото не се бях регистрирал в клуба( за оето многоооооо съжалявам). Свалиха ми километража, изваиха частта дето е счупена казаха че ще я поръчат. ОК чакаме мина се 1 месец. Звуня им .. нема част. Обясниха че я нема ли на запад не знам какво си... Почнаха да мелят нещо. Решиха да я занесат на златар. мина се още един месец. Отново никакъв резултат... Такова отчаяние просто не бях изживявал... Нооо кво да се прави. Човек се учи до като е жив. Сега след като се регнах в клуба ще знам каде се ходи и каде не Wink
Поздрави на всички....
850 2.5 20v 170katyra
Reply

#38
Добре дошъл.

Другия път питай колко ще ти вземат за труд и за колко време.

Манията ги знаем, не си само ти!

Влез в раздела на клуба ПРОДАВАМ и потърси частта.

п.п. пиши модела годината и тип двигател - когато питаш нещо за колата си.
Има обособени раздели, може и там да питаш.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)