The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на V40

#11
Това е 25 литрова бутилчица.        
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#12
Браво мерси много чудесно се получава от утре почвам да търся дано да открия читава кола.
Reply

#13
hristol83 Wrote:Благодаря колеги газовите бутилки как се наместват в багажника струва че е малко тесен а не искам да я слагам на мястото на резервната гума. Целта е да може да се ползва ако се наложи и вътрешния обем + багажника за по големи предмети.

Още не купил колата, а за газ мислиш и говориш..... :?
В тая кола ще си караш семейството и тебе самия, най-близките ти хора...Щом искаш бомба в багажника.....
Ако на година правиш по 8000-10000 км пробег просто не си заслужава газовия инжекцИон...цена от 1300 лева нагоре.Тези волва се конверсират УСПЕШНО САМО С ГИ!С обикновена АГУ почва ходене по мъките...

ПРИЯТЕЛСКИ СЪВЕТ - ТЪРСИ ДИЗЕЛОВО В 40.
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#14
Ами повечко карам и мисля че ще го избия доста бързо. Другият вариант е дизел няма начин.
Reply

#15
Това за бомбата в колата е несериозно(за колегата RAZSIPNIK).При добро изпълнение на газовата уредба н.з. обикновена или ГИ всичко е о.к.Сега погледни за какво става въпрос:        
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#16
Газовите бутилки са изключително здрави и ако всичко е законно са тествани на много голямо налягане могат да издържът на много силен удър. Това с бомбите го приказват журналистите ама според мен те са некомпетенти по всички въпроси Big Grin. Освен това сега се въведе нов стандарт с така наречения евро клапан който при изпускане по системата автоматично затваря бутилката според мен са толкова опасни колкото и бензина.
Reply

#17
Аз не съм журналист, но бях пожарникар. Много трупове извадих заради газови бутилки. Бензина е по безопасен защото е направен с мисъл за безопасност. 80 % от самоделките в БГ са истински бомби. Когато този клапан струва 150 лв колко голфа ще си го сложат? Като те тресне отзад голф и изпарителя зад фара се откъсне имаш 10 секунди да излезеш от колата и да се отдалечиш на 30 метра преди и 2те коли да са в пламъци.

В германия с газ на 6 месеца ти скъсват гъза от преглед и предписания. Тук се черпите кафе и бият печатите. В "Метро" продават "Монтирай сам" комплект. Узаконява се се срещу фактура, няма нужда и колата да си водиш.

Журналистите пишат и, че е опасно да се катериш по далекопровод. Циганите си викат какво разбират журналистите от ток.

Отнасяйте се по сериозно към тези неща. Писна ми да чета по форумите колко безопасна и екологична е газта,а по светофарите смърди на газ от напукани маркучи и по бензистанциите се тъпчат до пръсване бутилки с печати от миналия век.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#18
Само за справка - в Холандия данъкът за автомобили с АГУ е няколко пъти по-висок от този за автомобили без. И това се следи стриктно, защото тамошното APK няма нищо общо с тукашния "преглед".

А дизелът откъм разход също зависи от теглото на шофьорския крак. Между 6 и 8 е при мен. С окачването нямам проблеми, но и малко я карам в България. И ръждата никаква я няма - заета е с Опелите.
Reply

#19
joro74 Съгласен съм с теб относно некачественния монтаж и поддръжка. Лично на мен никои не ми е преваил прегледа на газовата както рябва. Аз лично веднъж месечно си проверявам дали всичко е нормално дали не мирише от някъде при загасен и запален двигател. И да малко хора ще си сложът наистина но аз лично мисля да си сложа тази година не са чак толкова скъпи клапаните.
Reply

#20
tonter Wrote:Само за справка - в Холандия данъкът за автомобили с АГУ е няколко пъти по-висок от този за автомобили без.

За лек автомобил на частно лице, данъка е 50% е по-висок на газ от на бензин. Дизела е 100% повече от на бензин.

Това значи само едно - който си купува нов дизел в Холандия планира да го кара мин 25 - 30 000км годишно. Иначе сметката не излиза с данъка и по-високата покупна цена, въпреки по-ниската цена на дизела. Това е добра (минимална) ориентировка за реалните км на дизелово Волво (нов внос) от Холандия: 30 000 км x на колко е години.

Относно разход, S40 дизел досега ми дава някъде между 5 и 7л при не много тежък крак. Едва ли V40 е много над това.
2004 Volvo S40, 1.9D, 102 hp - D4192T4
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)