The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gaz

Извинявам се за забележката, ама скоро цените на метана и пропан-бутана може и да станат идентични :lol:
Лично моят съвет е щом имаш вече монтирана газова уредба, да не се занимаваш да си монтираш метанова.
Една от причините е, че ако тръгнеш да си смяташ икономията която ще имаш на метан в сравнение с пропан-бутана. Скоро може и да не я изплатиш :lol:
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

Извинявам се за забележката, ама скоро цените на метана и пропан-бутана може и да станат идентични :lol:
Лично моят съвет е щом имаш вече монтирана газова уредба, да не се занимаваш да си монтираш метанова.
Една от причините е, че ако тръгнеш да си смяташ икономията която ще имаш на метан в сравнение с пропан-бутана. Скоро може и да не я изплатиш :lol:
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

Antonii Wrote:Извинявам се за забележката, ама скоро цените на метана и пропан-бутана може и да станат идентични :lol:
Лично моят съвет е щом имаш вече монтирана газова уредба, да не се занимаваш да си монтираш метанова.
Една от причините е, че ако тръгнеш да си смяташ икономията която ще имаш на метан в сравнение с пропан-бутана. Скоро може и да не я изплатиш :lol:
Абе ... то и това си е вярно и за това се чудя.
Ама не ми се вярва чак толкова да вдигнат метана ...
Reply

Antonii Wrote:Извинявам се за забележката, ама скоро цените на метана и пропан-бутана може и да станат идентични :lol:
Лично моят съвет е щом имаш вече монтирана газова уредба, да не се занимаваш да си монтираш метанова.
Една от причините е, че ако тръгнеш да си смяташ икономията която ще имаш на метан в сравнение с пропан-бутана. Скоро може и да не я изплатиш :lol:
Абе ... то и това си е вярно и за това се чудя.
Ама не ми се вярва чак толкова да вдигнат метана ...
Reply

недей да разваляш нещо дето е направено и работи добре. икономията ти е дошла наготово с колата. а и виале си е марка при това и холандци са я монтирали. карай си колицата с кеф че не се знае на какъв пишман майстор ще попаднеш тука и ще те яд за цялата работа
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

недей да разваляш нещо дето е направено и работи добре. икономията ти е дошла наготово с колата. а и виале си е марка при това и холандци са я монтирали. карай си колицата с кеф че не се знае на какъв пишман майстор ще попаднеш тука и ще те яд за цялата работа
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)