The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gaz

#31
С риск да стана вече досаден, само да споделя че днес говорих с един колега който си е сложил Landi-Renzo газов инжекцион някъде в Хаджи Димитър след БалканСтар на кръстовището за Битака.
Виждам,че има интерес по темата, затова и пиша.
Той твърди, че е много доволен и понеже неговото Волво било с турбо ?!?!? му били отказали на други места. Според него модела на Ланди се казвал "Омега" , но още не съм търсил в НЕТ-а.
Тези пичове в Хаджи Димитър предлагали и холандски газови инжекциони, но били по-скъпи. Ще се опитам да ги издиря или да мина от там и да разбера повече.
Reply

#32
Здравейте отново,
днес ходих на място в сервиза, където монтират газов инжекцион на "Ланди-Ренцо". Наистина сервиза се намира на кръстовището за Битака /Хаджи Димитър/ - има големи табели. Пичовете бяха много любезни и ми обясниха много неща за уредбите. Даже ми показаха почти всички компоненти,които наистина изглеждаха добре. Цената която дадоха е 1700 лв. Шефа до колкото разбрах се казва Сашо Вълов. В този линк го открих името. <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mladost.lrenzo.hit.bg/Bulgarian%20Version.htm">http://www.mladost.lrenzo.hit.bg/Bulgar ... ersion.htm</a><!-- m -->
Дали някой е слагал на Волвото си при тях случайно, та да каже отзив как се справят с монтажа и настройката?

Благодаря
Reply

#33
Liubo, моля те дай някакъв по-точен адрес на тези от Ланди Ренцо, понеже не познавам добре тази част на София (ще потърся на bgmaps, или сложи линк)
Имам Ланди Ренцо, ламбда контрол - така я взех, не ми се иска да я сменям но наполседък имам доста ядове с нея. Ходих до Младост където има сервиз на Ланди Ренцо - но хич не останах доволен. Сега си карам на бензин и тъкмо бях решил, че ще я махам - но прочетох тази тема. Ще опитам още един път при тези - дали няма да я оправят.
Месри
Volvo 850GLT, 2000cc, 20V, 1993, ~210 000km
!ПРОДАДЕНА!
Reply

#34
Nikson,не го знам точния ядрес, но мисля че ще го намериш лесно. Ако знаеш къде е предствителството на Мерцедес (БалканСтар) в Хаджи Димитър, тръгваш в посока към Ботевградско шосе. На кръстовището за Битака (от дясно) има големи табели - АвтоГаз Сервиз. В линка по-горе има и телефони. Сашо Вълов е шефа там.
Има още едни пичове с много техника, които може да са ти полезни в случая. Сервиза се казва "Аргус" и се намира след кръстовището на Орион (Люлин) в посока към Метро-2 , от ляво има голяма жълта табела. Там са ми помагали при проблем с газовата на старата ми кола.
Reply

#35
VoodoRush Wrote:...А и дори да има shut-off на инжекторите при Волво (нещо,което ме съмнява много) - както вече казах колата управлява ДИРЕКТНО газовите инжектори,като просто ЕКУ-то за газ преработва импулсите от оригиналното ЕКУ така че количестото газ за секунда да се приравни към калоричността на количеството бензин .....
При газов инжекцион всички функции на колата ти си работят. И ESP да имаш - пак ще си работи.
Меко казано съм много приятно изненадан - компетентно и изчерпателно! Браво , "VoodoRush" !!!!!
Искам да добавя само следното:
Газов инжекцион "FOBOS" ЦЕНАТА му е 1300 лв. с монтажа и 1 год. пълна гаранция. Въпросният е с 3 работни режима на газ с индивидуални настроики : икономичен,нормален,турбо. Отделно всички параметри могат да бъдат регулирани ,а всеки режим има под режими /5 бр. през 1000 оборота/ обособени от оборотите на двигателя. Така че мойте уважения към BRC и Renco&Landi ,но в случая има и по-добри от тях ! 8)
Хубавите хора сме на изчезване! Пазете ни, Ние сме ваши!
Reply

#36
VoodoRush Wrote:...А и дори да има shut-off на инжекторите при Волво (нещо,което ме съмнява много) - както вече казах колата управлява ДИРЕКТНО газовите инжектори,като просто ЕКУ-то за газ преработва импулсите от оригиналното ЕКУ така че количестото газ за секунда да се приравни към калоричността на количеството бензин .....
При газов инжекцион всички функции на колата ти си работят. И ESP да имаш - пак ще си работи.
Меко казано съм много приятно изненадан - компетентно и изчерпателно! Браво , "VoodoRush" !!!!!
Искам да добавя само следното:
Газов инжекцион "FOBOS" ЦЕНАТА му е 1300 лв. с монтажа и 1 год. пълна гаранция. Въпросният е с 3 работни режима на газ с индивидуални настроики : икономичен,нормален,турбо. Отделно всички параметри могат да бъдат регулирани ,а всеки режим има под режими /5 бр. през 1000 оборота/ обособени от оборотите на двигателя. Така че мойте уважения към BRC и Renco&Landi ,но в случая има и по-добри от тях ! 8)
Хубавите хора сме на изчезване! Пазете ни, Ние сме ваши!
Reply

#37
!геъжвъбртуитъбпо8уиоп76
Reply

#38
!геъжвъбртуитъбпо8уиоп76
Reply

#39
павлов Wrote:!геъжвъбртуитъбпо8уиоп76
Напълно те подкрепям Smile И аз така мисля, ама се чудех как да го кажа Big Grin
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#40
павлов Wrote:!геъжвъбртуитъбпо8уиоп76
Напълно те подкрепям Smile И аз така мисля, ама се чудех как да го кажа Big Grin
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)