The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
сваляне и почистване на турбина

#21
Какво точно смени на твоята турбина, че имам чувството че цял месец ремонтираш!!! Това е ремонтния комплект с който рециклирах моята, самия ремонт на турбината отне около един час на Станислав -stvri, разбира се преди това бях свалили турбото и го бяхме разглобили. Какъв е тоя семеринг дето си го сменил и колко ти излезе ремонта :?: :!: :?: :!: :?: Кой болт скъса - холендъра с който се стяга тръбата за мазането на турбото или някакъв друг :!:


Attached Files Thumbnail(s)
       
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#22
Същия комплект и аз използвах. Да за 1 ден работа е ама аз се мотах много 4е правех и други неща. Всъщност постоянно го ръ4кам нещо и го пробвах с Т4 комресорна 4аст. Става 180 коня с такова турбо и не се налага никаква настройка на помпата. Оба4е сега сложих старото турбо и ми се вижда бавно.

Пиши четливо и грамотно!
Кирил Киров.
Reply

#23
Здравей колега Алекс, много ми е интересно този ремонтен комплект от България ли си го закупил, и ако да - моля те дай някакви координати с търговеца. Благодаря предварително. Поздрави.
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#24
Унитех турбо прдават за 140 лв мисля. Малко ал4но като се има предвид 4е са го купили от китай за 20 долара на едро. АЗ ОТ ибей го купих за 33 долара ама моя е с по високока4ествени втулки. Гарет т3 е турбина от висок клас има 2 втулки а не една както турбото на волво с40. За волво с40 в унитех ще е 80 лв комплекта според мене.

Пиши четливо и грамотно!
Кирил Киров.
Reply

#25
Благодаря, попитах ги и излезе, че непълния комплект за моята турбина включващ само втулкови лагери е около 150, а пълния около 210лв.
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#26
то един от форума продава такава за 500 лв май каза.
Reply

#27
Е да де, ама нямам толкова Smile
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#28
Кажи какво и има на турбината ти.
Reply

#29
Здрасти, като цяло разбирам че турбината не е наред по това, че маслото намалява Smile При работа на двг дали на празен ход или при "изрязване" нямам никакъв синкав пушек, студената част на турбината е лъскава, но има все пак някакво малко омазняване, много тънък филм масло по тръбите към кулера, но през дупката се вижда, че перката не е изцапана. Свещите са си в нормален цвят, няма мазно по тях. Това всичко ми говори, че малко масло се изгаря в цилиндрите. Обаче маслото намалява. При високи обороти в движение, при "настъпване" отзад излизат едни сиво-бели пушеци, които ги няма при обороти до 2500 например. От това си вадя изводи, че маслото се издухва директно в изпуск.колектор само при високи обороти на двг., тъй като при много спокойно градско каране няма разход на масло. След пароструйка стана ясно, че Oil return pipe е напълно суха, дори и след 1000км. пробег и масло навън не изтича (вярно че съвсем малко масълце има по долната част на двг., но е далече от турбото и не е дошъл ред на това Smile).
Та затова ми трябва ремонтен комплект за да си сменя уплътненията и втулковите лагери, та дано мина само с това. Не съм свалял досега турбо, но не са ми много леви ръцете, ама не са ми и навряни и в г*за. Smile това в рамките на шегата.
Лека вечер и поздрави.
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#30
Свали я и и разглоби само предната 4аст ако няма голям луфт. Свали семеринга купи си нов за 30 ст и си готов няма хар4 на масло май и една гарнитура има. И бууст.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)