The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Къде зареждате МЕТАН

#1
Здравейте Колеги!
Мисля, че тази тема ще се понрави на доста хора! Тези, които ще пишат в нея, както, и тези, които ще се ползват от такава полезна информация!
Въпросът ми, в заглавието, "Къде зареждате МЕТАН" е за обмяна на изчерпателна информация! Като, примерно, ако някой колега е тръгнал от София до Варна, да има представа, къде може да зареди...
Къде зареждате? Моля пишете, като посочите и съответното място, с възможно най-много подробности!
Благодаря!
Хайде, сега да се започва броенето на метанстанциите! Wink
Reply

#2
Имам предложение:
Някой колега с метанова уредба (защото ще бъде заинтересуван), с малко повечко желание и основни познания на "животното кУмпУтър" да се хване и след всяко споделяне на метан станция да го адд-ва в POI и след това да споделя файла с останалите.
На по-прост език това са така наречените потребителски точки за GPS системите. Процедурата никак не е сложна, напротив, но си е хамалогия да се въведат координатите и да се даде някакво наименование. Бих могъл да асистирам с предложение за подходящ софтуер за улесняване на начинанието.
Идеята на Рости е добра, аз просто се опитвам да я доразвия Smile
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#3
yuckuJackD Wrote:Идеята на Рости е добра...

Какво става, Колеги? Че идеята е добра, добра е! Но не виждам интерес от никой!
Тук, само с yuckuJackD ли ще се взираме?...

Моля, специално, ico850 да вземе някакво отношение по темата като отявлен специалист...
Reply

#4
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.remixbg.com/station.html" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.remixbg.com/station.html</a><!-- m -->

Това е.

Защо се потите толкова, като Гугъл знае всичко Big Grin Big Grin Big Grin
Everybody lies!
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.zastrahovateli.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.zastrahovateli.bg/</a><!-- m -->
Reply

#5
Rostislav Wrote:Какво става, Колеги? Че идеята е добра, добра е! Но не виждам интерес от никой!
Тук, само с yuckuJackD ли ще се взираме?...

Моля, специално, ico850 да вземе някакво отношение по темата като отявлен специалист...

Рости, вече почти навсякъде има матан-станции и даже бутилките да ти събират 10-на лева преспокойно можеш да пътуваш из почти цяла България Big Grin Big Grin Big Grin
А лично като пътувам Варна-Ивайловград зареждам във Варна, допълвам в Бургас или след Бургас на Лукойла на село Дебелт и след това в Свиленград. Ако пътувам същата дестинация, но през Стара Загора и Хасково допълвам в Сливен или Нова Загора или Стара Згора или Димитровград и накрая в Хсково. От Варна за София дозареждам в Търговище , след това в В.Търново и спокойно си стигам и си карам в София. Ако ми се наложи да пътувам до някъде където не знам дали има метан питам Гугъл и той ми казва, пък най-ми е хубаво като ми свърши метан и да си цъкна на бенз и както се изказа един колега - почвам да се оглеждам за BMW-ца и да се забавлявам :lol: :lol: :lol:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#6
Искам да допълня нещо.
Тъй като съм на метан - се интересувам много.
В София в момента е 1,28лв., а в Самоков 1,44лв.
Тоест, там където са единични или малко на брой е с по завишена цена.
НЕ Зареждайте до ТЕЦ Изток - зад него, там е под 1,28лв. но не всеки път те пълнят догоре.
Разбрах че тази година ще има отворени още доста метан станции по големите вериги, като, люк,оил, оем,ви и други.
Така че който иска да кара на метан и е в големите градове - метана е изгодно.

п.п.Любопитно!
Направих изчисления. За 30 000км си избиваш парите за колата с у-бата, спрямо ако си на газ-обикновенна. Повече градско - км.

ГОРНИЯ САЙТ - НЕ Е ПЪЛЕН СПИСЪКА!!!!!!!!!!!
гр. София, бул. Ботевградско шосе №1 или до моста на Подуене - голям надпис МЕТАН - вижда се от трите посоки.
бул. Симеоновски шосе - от околовръсното надолу, отдясно в бензиностанцията - има надпис метан и цена, преди фан,тас,тико.
кв. Гоце Делчев, бул. Тодор Каблешков - последната спирка на 76 и тролей.
гр. Свиленград - преди града се завива надясно и почти се връщаш за Плоддив - преди моста отдясно.
гр. Правец на магистралата Сф-Пр. - нова работеща - подробности незнам.

Данните са: аз съм видял, са ми казали и от нета - коментар по последното.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#7
Ясно е че е евтино.Брат ми си взе 11 месец bmw 520 седан 98г за 6000 лв с инсталиран метан в Италия 2005г ,багажник буквално няма стандартен голям сак не може да влезе само отделни торби с нещо примерно покупки.И градско минава 300-340 км с 23-24 лв зависи колко му напълнят. А извънградско беше ходил до банско зимата 420 км отиване и връщане и имаше още не знам кога е свършил.
Reply

#8
А във Велико Търново 1,57лв пей сърце и карай
Reply

#9
Във Варна цената на Метана е 1.56 а преди няколко месеца са сложили метан колонка на 4-то място . След тази на Терапията посока Виница на бензиностанцията на Петрол.
Има ли колега който да сподели опит с така нареченото скапване на двигателя заради това че е ползван на метан.
Човек е толкова голям колкото големи са и мечтите му !
Не е важно колко години си живял а колко са били моментите когато ти е спирал дъха !
Reply

#10
Доколкото разбрах, на метан колата е по добре.
Дори маслото не го "цапа".
За катализатора - не съм сигурен в инфото - не го "прецаква".

п.п. Сега ако се и пребройм колко сме на метан!? Ще ни е сигурна сбирката!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)