The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Някой знае ли как се свалят капаците на задните тонколони?

#1
Здр. от две седмици съм притежател на Волво С70 2.5 ТД. Колата е в отлично с-ние и е невороятно комфортна и широка, общо взето съм мн доволен от нея Big Grin . За съжаление като си сложих СД-то открих че няма поставени задни колони, но не мога да сваля капаците на задните тонколони Sad . Надявам се че някой от вас знае и ще ме просветли. Благодаря
ВОЛВО S70 2.5 TDI 1997г.
Reply

#2
MuTaKo1987 Wrote:Здр. от две седмици съм притежател на Волво С70 2.5 ТД. Колата е в отлично с-ние и е невороятно комфортна и широка, общо взето съм мн доволен от нея Big Grin . За съжаление като си сложих СД-то открих че няма поставени задни колони, но не мога да сваля капаците на задните тонколони Sad . Надявам се че някой от вас знае и ще ме просветли. Благодаря
Не са ли на щипки. Пробвай леко с тънка отверка Smile
''Внимание! Жена-звяр в колата''
'Никога не е късно да осъзнаеш, че нищо не знаеш'
Volvo V40 2.0l, 140 Hp,
Reply

#3
Пробвах, но ме беше страх да натискам утре ще пробвам по-смело. Благодаря! :lol:
ВОЛВО S70 2.5 TDI 1997г.
Reply

#4
MuTaKo1987 Wrote:Пробвах, но ме беше страх да натискам утре ще пробвам по-смело. Благодаря! :lol:
Виж сега няма нищо което да няма как да се поправи Smile най много после да не е на щипки, а с лепилце Smile Тя самата мембрана трябва да е леко пластична. отдолу по принцип трябва да има говорител с болтове при мен са 4. а при теб щом липсват ....
''Внимание! Жена-звяр в колата''
'Никога не е късно да осъзнаеш, че нищо не знаеш'
Volvo V40 2.0l, 140 Hp,
Reply

#5
Колата C70 или S70 е ?
Ако е S70 като гледам из вадис-а има щипки, които вероятно се освобождават от багажника(понякога вадис е толкова подробен че нищо да не разбереш... Sad ).
Ето единствената картинка която намерих по въпроса:
Номер 4 е капака, а номер 5 щипката.
   
Reply

#6
Успях с малко напани и след като подробно разгледах схемата ги свалих, мн Ви благодаря за подробното описание. 8)
ВОЛВО S70 2.5 TDI 1997г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)