The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kak да си отблокирам колана ??

#11
Това става, когато колата е претърпяла лек удар.Счупен е механизма на макарата на колана.
При мен така е отзад колана за прикрепване на багаже.След удар се повреди и зобщо не може да се изтегли.[/quote]
Абе аз днес се ядосах и така...реших да му еб..а майката. Счупих го от дърпане и мръдна само 20тина cm Big Grin и повече не иска :x и сега се оказа че съм си дал парите на вятъра и трябва да си взимам отново друг... подяволите. Е те тва е късмет, от 2 седмици си стягам колата че сега тоя месец мислех да си я регистрирам и кфо стаа, проблем след проблем. Май сега сумата от 1700 лв за нея ще ми излезе през носа Big Grin
d4192t 1998
Reply

#12
bong_666 Wrote:Това става, когато колата е претърпяла лек удар.Счупен е механизма на макарата на колана.
При мен така е отзад колана за прикрепване на багаже.След удар се повреди и зобщо не може да се изтегли.
Абе аз днес се ядосах и така...реших да му еб..а майката. Счупих го от дърпане и мръдна само 20тина cm Big Grin и повече не иска :x и сега се оказа че съм си дал парите на вятъра и трябва да си взимам отново друг... подяволите. Е те тва е късмет, от 2 седмици си стягам колата че сега тоя месец мислех да си я регистрирам и кфо стаа, проблем след проблем. Май сега сумата от 1700 лв за нея ще ми излезе през носа Big Grin[/quote]
к'во си си купил за 1700 лева, бре колега :roll:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#13
bg_tiger1978 Wrote:
bong_666 Wrote:Това става, когато колата е претърпяла лек удар.Счупен е механизма на макарата на колана.
При мен така е отзад колана за прикрепване на багаже.След удар се повреди и зобщо не може да се изтегли.
Абе аз днес се ядосах и така...реших да му еб..а майката. Счупих го от дърпане и мръдна само 20тина cm Big Grin и повече не иска :x и сега се оказа че съм си дал парите на вятъра и трябва да си взимам отново друг... подяволите. Е те тва е късмет, от 2 седмици си стягам колата че сега тоя месец мислех да си я регистрирам и кфо стаа, проблем след проблем. Май сега сумата от 1700 лв за нея ще ми излезе през носа Big Grin
к'во си си купил за 1700 лева, бре колега :roll: [/quote]
Koлата..колега..колата Big Grin
d4192t 1998
Reply

#14
bong_666 Wrote:Това става, когато колата е претърпяла лек удар.Счупен е механизма на макарата на колана.
При мен така е отзад колана за прикрепване на багаже.След удар се повреди и зобщо не може да се изтегли.
Абе аз днес се ядосах и така...реших да му еб..а майката. Счупих го от дърпане и мръдна само 20тина cm Big Grin и повече не иска :x и сега се оказа че съм си дал парите на вятъра и трябва да си взимам отново друг... подяволите. Е те тва е късмет, от 2 седмици си стягам колата че сега тоя месец мислех да си я регистрирам и кфо стаа, проблем след проблем. Май сега сумата от 1700 лв за нея ще ми излезе през носа Big Grin[/quote]
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#15
bong_666 Wrote:
bg_tiger1978 Wrote:
bong_666 Wrote:Това става, когато колата е претърпяла лек удар.Счупен е механизма на макарата на колана.
При мен така е отзад колана за прикрепване на багаже.След удар се повреди и зобщо не може да се изтегли.
Абе аз днес се ядосах и така...реших да му еб..а майката. Счупих го от дърпане и мръдна само 20тина cm Big Grin и повече не иска :x и сега се оказа че съм си дал парите на вятъра и трябва да си взимам отново друг... подяволите. Е те тва е късмет, от 2 седмици си стягам колата че сега тоя месец мислех да си я регистрирам и кфо стаа, проблем след проблем. Май сега сумата от 1700 лв за нея ще ми излезе през носа Big Grin
к'во си си купил за 1700 лева, бре колега :roll:
Koлата..колега..колата Big Grin[/quote]
бравоска, щом си намерил в 40 ка за 1,7 кинтерос, ама мноо криминално ми изглежда
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#16
Надявам се, че не се обиждаш, обаче си направил грешка като си купил Волво В 40 за 1700 лева.
Верно, че Волво в България не държи никаква цена, особено малките модели С/В 40, но това все пак е Волво.....Представи си в какво състояние е, за да ти я продаде като на краен купувач за 1700 лева....
За такива пари колата е пълна гробница....Не се обиждай.Цената не ти ли направи впечатление като на подозрително ниска.....
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#17
Big Grin Big Grin Ще видим колко е криминално като отида в кат...
d4192t 1998
Reply

#18
Колега, не се обиждам, но си направиь едно сравнение между цените тук в България и тези в Италия (от там е докарана) и да ти кажа поне едно 700-800 лв продавачите си слагат за тях. Иначе не е в много лошо състояние, даже ми направи впечатление че двигателя е в много добро състояние, купето, окачването също. Незнам ще видя в последствие дали съм направил грешка но засега само това, все пак имам изминати едва 100тина километра само с нея (нямам номера Big Grin)
d4192t 1998
Reply

#19
Не е проблема в цената, всичко се прави и при Волво 40ка е евтино. Обаче колани и еърбег са специално направени да не могат да бъдат оправяни. Хората са вложили много мисъл в това да те откажат от всякакви идеи да заобиколиш официалния сервиз за колан и еърбег. За пред кат е важно да има нещо като колан, никой няма да проверява дали работи.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#20
Big Grin И на мен това ми мина през главата, да го разглобя този колкото да мога да го опъна и монтирам, пък после да си търся друг, обаче много ме учуди едно нещо - другия колан който исках да сложа (стария беше срязан) го е свалил бащами от автоморга в италия работещ (колата не е била удряна) и накрая като го получих и реших да го сложа се оказа че е блокирал, аз досега незнаех какво е било състоянието на колата и си помислих че е била ударена и затова не е работел, но ако беше така нямаше да ми го прати и остава за мен мистерията защо не ми работи..... :X Просто невиждам логически какво може да му се е случило.
d4192t 1998
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)