The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AUX-in V50/S40 *ВАЖНО*

#1
Здравейте,имам V50 2005 с High-performance sound system ,но е само със CD(без changer) а всички знаем колко е кофти да слагаш 1 диск с 16 трака...Sad
Та реших да оправя проблема и започнах да търся варианти,но уви беше само 1(защото оригиналното Волво CD е с оптика);DENSION Gateway 500 за 800лв. :? което разбира се нее добър вариант!!!
Продължих с търсенето и случайно попаднах на http://www.youtube.com/watch?v=R2avBpEED...re=related след това на този форум http://forums.swedespeed.com/showthread....tem./page6 в който хората показват,че с жълти стотинки може да си направим AUX-in \Big Grin/ и сега
тук идва истинския проблем-АЗ СЪМ ТЕХНИЧЕСКИ НЕГРАМОТЕН!!! и грам не разбирам как,кое,какво и какви точно части трябват!?!?
п.с.1във въпросния форум на 1-ва страница,доколкото разбирам, 1-вия вариант е да се запоява на усилвателя,а след това започват в самото CD има доста схеми и обяснения,който мисля,че ще бъдат полезни,но човек все пак трябва да знае това/онова Cry
п.с.2. макар,че във форума говорят за basic sound system а моята е High-performance sound system не мисля,че има разлика :?:
Ще бъда мн.балагодарен и признателен ако някой удари едно рамо :wink:
[Image: image.php?u=62900&type=sigpic&dateline=1287592630]
Reply

#2
playdeni1 Wrote:Здравейте,имам V50 2005 с High-performance sound system ,но е само със CD(без changer) а всички знаем колко е кофти да слагаш 1 диск с 16 трака...Sad
Та реших да оправя проблема и започнах да търся варианти,но уви беше само 1(защото оригиналното Волво CD е с оптика);DENSION Gateway 500 за 800лв. :? което разбира се нее добър вариант!!!
Продължих с търсенето и случайно попаднах на http://www.youtube.com/watch?v=R2avBpEED...re=related след това на този форум http://forums.swedespeed.com/showthread....tem./page6 в който хората показват,че с жълти стотинки може да си направим AUX-in \Big Grin/ и сега
тук идва истинския проблем-АЗ СЪМ ТЕХНИЧЕСКИ НЕГРАМОТЕН!!! и грам не разбирам как,кое,какво и какви точно части трябват!?!?
п.с.1във въпросния форум на 1-ва страница,доколкото разбирам, 1-вия вариант е да се запоява на усилвателя,а след това започват в самото CD има доста схеми и обяснения,който мисля,че ще бъдат полезни,но човек все пак трябва да знае това/онова Cry
п.с.2. макар,че във форума говорят за basic sound system а моята е High-performance sound system не мисля,че има разлика :?:
Ще бъда мн.балагодарен и признателен ако някой удари едно рамо :wink:


Не ми харесва да се комутира пред входа на TDA-то с реле. Тези чипове много лесно гърмят ако ги претовариш по вход. По ми харесва варианта който обсъждат с контролер и подаване на команди през I2C на аналоговия мултиплексор.
Reply

#3
Confusedpam1: Confusedpam2: Confusedpam1: Confusedpam2: Confusedpam1: Confusedpam2:
Ех, този Тишо, не се научи да говори на Български Smile
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#4
Tisho Wrote:Не ми харесва да се комутира пред входа на TDA-то с реле. Тези чипове много лесно гърмят ако ги претовариш по вход. По ми харесва варианта който обсъждат с контролер и подаване на команди през I2C на аналоговия мултиплексор.
Ами аз не разбирам,грам а и незнам,че има др вариант Smile ако е удобно да споделиш или да кажеш как и дали е вазможно да се направи ще е страхотно :wink:
благодаря отново!
[Image: image.php?u=62900&type=sigpic&dateline=1287592630]
Reply

#5
Колеги-няма ли някой да"подшушне"как да стане работата? Cry
[Image: image.php?u=62900&type=sigpic&dateline=1287592630]
Reply

#6
Здравейте КОЛЕГИ,
искам малко да се оплача от нашия форум,като не искам да обидя никой,но това е срамота писал съм няколко теми и по МЕСЕЦ/2 няма отговор/коментар и тн..въобще никаква реакция?!?!В който и др форум да влезеш хората отговаря-дават ъкъл,има реакция а при нас....с дни,месеци НИЩО!Аз влизам всеки ден,по няколко пъти с цел да видя някой да не би да си е направил труда да пусне някоя нова тема и ли пък недей си боже да отговори на някоя от мойте!
п.с. а и др тема която е пусната за AUX е започната 2009г-сега 2011 без резултата и решение?!?!
Та сега се ядосвам с тази тема тук,всички искаме да слушаме МП3,да не даваме пари за това "удоволствие"обаче на всички им е все тая-знам,че живота е мн забързан и не остава време,но има хора който са наясно и предполагам,че нее трудно да отделят 5 мин да напишат 2 прости изречения купи си това....свържи го с това и спри да се занимаваш с глупости-ПРИМЕРНО!!!аз манерих схеми обяснения,но поради лош английски и техническа неграмотност не мога да се справя без БГ помощ ,а знам,че има хора който са наясно и могат да помогнат,но вероярно не им се занимава :?
а си мисля,че ако направим това нещо мн хора ще се възползват и ще бъдат благодарни....е надявам се разбрахте каква ми е идеята на поста и СЪЖЕЛЯВАМ,но това ми беше на сърцето и трябваше да го кажа!
п.с.2 писах и в др форуми(4бр) примерно в направи си сам и там хората за 2 дни пишат,но като не са наясно с Волво аудиото стрелят малко на посоки,а ние да си имаме форум и да не обсъждаме тук...
[Image: image.php?u=62900&type=sigpic&dateline=1287592630]
Reply

#7
Всичко във този Форум става доброволно колега :wink: ,и хората взимат отношение по даден въпрос само ако имат желание!
Моля,не пускай повече еднакви теми на различни места...,това е в разрез с правилата за писане във Форум.
Успех!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#8
kire Wrote:Всичко във този Форум става доброволно колега :wink: ,и хората взимат отношение по даден въпрос само ако имат желание!
Моля,не пускай повече еднакви теми на различни места...,това е в разрез с правилата за писане във Форум.
Успех!
Напълно съм съгласен,никой не може да бъде накаран на сила и против волята му,но все пак-нали трябва да си помагаме Smile
взимам си бележка-няма да пускам повече еднакви теми Smile
[Image: image.php?u=62900&type=sigpic&dateline=1287592630]
Reply

#9
А ето какво се случва 10 теми по-надоло:
Проект AUX вход към фабричните радия
какъв отговор очакваш при наличието на тема до твоята със същия обект на разискване, но с обем 5 страници... каквото е имало да се каже е казано, Тишо е направил критика на откритите от теб решения, но за да не звучи като реклама не си е самопредложил услугите (а и не е необходимо, под твоята тема е неговата).
Та просто се свържи с човека - ще ти свърши работа!
контакти: Tisho
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#10
Прочетох темата на Tisho,но там става въпрос за да се излъже касетофона все едно работи с чейнджър,а всъшност това да бъде МП3 или УСБ,(а при мен е просто да се замени СД или ФМ сигнала с АУКС),но както се вижда и там от самата тема,която е започната 2009 все още няма готов вариант и точно решение!А Tisho найстина е пуснал един отговор по моя въпрос,но лошото е,че е на технически език,който е 95% проблема за моя пост Smile
Благодаря все пак за съвета и да се надявам,че някой ако има малко свободно време ще помогне пък рекалама е от мен след товаSmile
[Image: image.php?u=62900&type=sigpic&dateline=1287592630]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)