The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Томасето или ловато

#1
Ходих на майстор и ми предложи тези две ГИ .Ловатото цена 1000лв а Томасето цена 800лв кое от двете да взема. Автомобила е волво с40 1.8 ,115 коня,1998година. Ако някои има една от тези газови моля да ми пише как се държи автомобила.Има що годе двама маистори които биват в моя град Шумен единия ми вкара тази оферта а другия ловато-1300лв и някаква грузинска-850лв
Reply

#2
Бих те посъветвал за LOVATO.Прочети по надолу има тема и съм снимал част от моя ГИ.За 2,5 г абсолютно никакви проблеми.Моят е модел 2008.На 15 000 км се сменя едно филтърче за 20 -тина лева.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#3
Tomaсето не произвежда ГИ а отделни компоненти.Най-вероятно редуктора ти е само Томасето а другите компоненти бог знае какви.Ловато е добра марка при обикновенните системи но при ГИ имат няколко неуспешни опита и колегите ползващи тази система са малко.Защо не пробваш с Ланди,Ландиренцо или БРЦ?Успех с избора. Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)