The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фабрична навигация, AUX, TV тунер, GSM и всичко за тях

#51
Към колегите с ТВ тунер в колата. Какво ще правим след 1 септември 2013 като спрат аналоговия сигнал :?: И ние ли ще трябва да купуваме цифров тунер. Ако да моля кажете от къде да го търся и евентуално цена
Reply

#52
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.dvsbg.com/bg/products/389-HD+DVB-T+MPEG4+%28H.264%29Digital+TV+tuner+with+HDMI+for+Car+240+kmh.+%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D0%BD+%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D0%BD+%D1%82%D1%83%D0%BD%D0%B5%D1%80+%D1%81%D1%8A%D1%81+USB+%D0%B8+Audio+Video+%D0%B2%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B5+%D0%B8+%D0%B8%D0%B7%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B8+%D0%92%D1%85%D0%BE%D0%B4+%D0%B7%D0%B0+%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B0+%D0%B7%D0%B0+%D0%B7%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BD+%D1%85%D0%BE%D0%B4..html">http://www.dvsbg.com/bg/products/389-HD ... 0%B4..html</a><!-- m -->
Този ще стане ли,на v70 2002?
Reply

#53
valio.com Wrote:http://www.dvsbg.com/bg/products/389-HD+...0%B4..html
Този ще стане ли,на v70 2002?
Здравей,
Препоръчвам ти да отидеш при Радо в МП, мога да ти дам телефон, за да се разберете. Не искам да му правя толкова ярка реклама, но от всичките профисервизи за авто аудио техника, само от него съм най-доволен - професионални решения, чиста и прибрана работа, много приемливи цени (колкото и странно да звучи за сервиз на МП) Smile
Другият вариант е да отидеш при Люси в "Авител". При тях също съм правил техника, както и моят кум, и винаги сме били доволни, но някои цени са доста ... сериозни Smile
Недей да купуваш нищо преди да си се консултирал, защото нашите коли са малко "странни" и за доста неща си искат препрограмиране или дори само оригинални части ... понякога нещата не стават, дори в МП Idea Идеален пример е ЪП-грейда ми от High Performance към Dynaudio - бях готов да купя всичко + аудио модула (усилвателят), но се оказа, че при мен трябва да се препрограмира и ICM-a, което не било 100%, че ще стане ... можело да се наложи да се сменя и той ... а цената тогава отиваше в 4 цифрена сума :lol:
Радо намери доста по-лесно, хитро и евтино решение, като ми запази моят аудио модул и ICM, но подкара Dynaudio високоговорителите Wink
BG VOLVO Member #00409
Reply

#54
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_Vs6BCsu_mw[/youtube]

Ха сега критиците на CarPC проектите да си повторят критиките, че не си ги спомням нещо ...
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#55
Dodo 155 Wrote:
valio.com Wrote:http://www.dvsbg.com/bg/products/389-HD+...0%B4..html
Този ще стане ли,на v70 2002?
Здравей,
Препоръчвам ти да отидеш при Радо в МП, мога да ти дам телефон, за да се разберете. Не искам да му правя толкова ярка реклама, но от всичките профисервизи за авто аудио техника, само от него съм най-доволен - професионални решения, чиста и прибрана работа, много приемливи цени (колкото и странно да звучи за сервиз на МП) Smile
Другият вариант е да отидеш при Люси в "Авител". При тях също съм правил техника, както и моят кум, и винаги сме били доволни, но някои цени са доста ... сериозни Smile
Недей да купуваш нищо преди да си се консултирал, защото нашите коли са малко "странни" и за доста неща си искат препрограмиране или дори само оригинални части ... понякога нещата не стават, дори в МП Idea Идеален пример е ЪП-грейда ми от High Performance към Dynaudio - бях готов да купя всичко + аудио модула (усилвателят), но се оказа, че при мен трябва да се препрограмира и ICM-a, което не било 100%, че ще стане ... можело да се наложи да се сменя и той ... а цената тогава отиваше в 4 цифрена сума :lol:
Радо намери доста по-лесно, хитро и евтино решение, като ми запази моят аудио модул и ICM, но подкара Dynaudio високоговорителите Wink
Благодаря,колега.Дай ми телефона на този Радо Big Grin чувал съм за него
Reply

#56
valio.com Wrote:Благодаря,колега.Дай ми телефона на този Радо Big Grin чувал съм за него
Дано да са хубави неща :lol:
Изпратих ти го на ЛС Wink
После сподели решението, за да знаят и останалите колеги с фабрични ТВ-та ... че цифровизацията ще я забавят, ама няма да се размине :lol:
BG VOLVO Member #00409
Reply

#57
М дааа колеги, следя темата с интерес, тъй като си е ползвам тази екстра особено като кара жената Big Grin
Reply

#58
Значи,читав тунер е около 600лв,в моя случай трябва да си взема фабричния/защото нямам такъв/втора употреба е около 500лв+600лв цифров.Другия вариант е нов екран,който се вгражда на мястото на стария+ цифров тунер около 1000лв!
Reply

#59
valio.com Wrote:Значи,читав тунер е около 600лв,в моя случай трябва да си взема фабричния/защото нямам такъв/втора употреба е около 500лв+600лв цифров.Другия вариант е нов екран,който се вгражда на мястото на стария+ цифров тунер около 1000лв!

Колега обясниха ли защо при вариант 2, трябва дисплеят да се подмени? Да не би да е свързано с управлението на тунетър по някакъв начин? Между другото при вариант 2, как точно ще се сменят каналите и т.н.?
Reply

#60
rdx1968 Wrote:
valio.com Wrote:Значи,читав тунер е около 600лв,в моя случай трябва да си взема фабричния/защото нямам такъв/втора употреба е около 500лв+600лв цифров.Другия вариант е нов екран,който се вгражда на мястото на стария+ цифров тунер около 1000лв!

Колега обясниха ли защо при вариант 2, трябва дисплеят да се подмени? Да не би да е свързано с управлението на тунетър по някакъв начин? Между другото при вариант 2, как точно ще се сменят каналите и т.н.?
Ако имаш фабричен тунер,трябва да си купиш само цифров.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)