This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продавам Volvo V40 2.0 16V На части
Продавам Volvo V40 2.0 16V На части 97г
Колата е силно ударена отпред все още не съм отварял капака да видя пораженията!
Екстри:
-Климатик
-4 ел стъкла
-ел огледала
-Аирбег излязъл
-хидравлика
-Абс
-лети джанти 15 с летни гуми 250лв без една капачка

Колата се намира в Казанлък
0898822434 0878308343
[Изображение: 022431075.jpg?r=0]
[Изображение: 022431082.jpg?r=0]
[Изображение: 022431088.jpg?r=0]
[Изображение: 022431094.jpg?r=0]
[Изображение: 022431098.jpg?r=0]

По-големи изображения в снимка.бг тук
Цитирай
Thanks given by:
Интересувам се от махагоновите части около касетофона,врътките на климатроника и двете духалки на парното-цена.Може на лични.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Цитирай
Thanks given by:
Ееееее, много кофти тръпка колега, дано всички да са живи и здрави след този удар. Пиши къде в Казанлък може да се види колата. Не търся нищо определено, но знае ли човек :roll: . Поздрави.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185к.с. М66 /22.11.2005г./
Цитирай
Thanks given by:
Колега ако шофьорската седалка е с подлакътник и е с плюш - дай ми цена на ЛС колко искаш?.....
Пък ако имаш и релинги.......... :roll: .... цена няма да имаш................. Big Grin Big Grin Big Grin
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Цитирай
Thanks given by:
Ей, тези релинги ти оживяха на корема Big Grin :twisted: . Не виждаш ли, че на снимките няма и помен от такива Tongue .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185к.с. М66 /22.11.2005г./
Цитирай
Thanks given by:
Здавей колега, интересуваме цената на лявото огледало (от към шофьора), дали е наред и дали е ел. и с подгряване. Искам да попитам и за махагона на централната конзола, пепелника и под пепелника ако има, цена. Благодаря ти!
Цитирай
Thanks given by:
Здр колега. Интересува ме цена на заден ляв стоп на калника.
Цитирай
Thanks given by:
Здрасти и от мен.Цена за пепелника на центр.конзола за пътниците отзад.
Volvo 1.9 TD 2001 102Hp
Цитирай
Thanks given by:
И аз се интересувам от лявото огледало, днес някви идиоти ми го откъртиха и взеха.
Цитирай
Thanks given by:
Колеги бат' Жоро' нещо се загуби!Или така ми се струва!
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)